Aprilia Tuareg 660 2022
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Aprilia Tuareg 660 2022 Искуства и стручни преглед
Gregor
All in all, the well-equipped Tuareg 660 from Aprilia is not only a great touring enduro in the truest sense of the word for 11,990 euros in Germany and 13,490 euros in Austria, but also - if you like - a "Tenere with everything". For this, you have to dig a little deeper into your pocket. But you will quickly become familiar with the more accessible Tuareg, which makes it a good choice for those looking for their first adventures off the beaten track - without boring experienced riders, quite the opposite. In any case, the Aprilia is an enrichment for the Sequment and a good option for those who do not want to do without electronic riding aids even on an off-road oriented Reissenduro.

Кључна спецификација Aprilia Tuareg 660 2022
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno s radilicom na 270° |
|---|---|
| Provrt | 81 mm |
| Takt | 63.93 mm |
| Snaga motora | 80 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9250 okr./min |
| Okretni moment | 70 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.5 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Može se ograničiti za licencu A2 | да |
| Radni obujam | 659 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
| Promjer | 43 mm |
| Put | 240 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Polužje |
| Robna marka | Kayaba |
| Put | 240 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.3 stupanj |
| Trag | 113.3 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Klip | Četiri klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, Kontrola pokretanja, Elektroničko upravljanje gasom, Brzi mjenjač, Kontrola proklizavanja, Zaštita od podizanja na stražnji kotač |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2220 mm |
| Širina | 965 mm |
| Međuosovinski razmak | 1525 mm |
| Visina sjedala | 860 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 204 kg |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 187 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 204 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18 l |
| Sukladnost licence | A2, A |
| Raspon | 450 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 99 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 4 l / 100 km |
Oprema
| Oprema | LED farovi |
|---|
Цена Aprilia Tuareg 660
Aprilia Tuareg 660 Историја
Aprilia Tuareg 660 2026

80 KS
659 ccm
187 kg
1.292.481 RSDавг. тржишна цена
Aprilia Tuareg 660 2025

80 KS
659 ccm
187 kg
1.243.836 RSDавг. тржишна цена
Aprilia Tuareg 660 2024

80 KS
659 ccm
187 kg
1.232.180 RSDавг. тржишна цена
Aprilia Tuareg 660 2023

80 KS
659 ccm
187 kg
1.295.930 RSDавг. тржишна цена
Aprilia Tuareg 660 2022

80 KS
659 ccm
204 kg
1.123.948 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Aprilia Tuareg 660
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Алтернативе за Aprilia Tuareg 660
ФАК Aprilia Tuareg 660
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Aprilia Tuareg 660?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Aprilia Tuareg 660 s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 1.171.540 RSD uz prosječnu kilometražu od 2.678 km.
- Koji je bolji? Motocikl Aprilia Tuareg 660 ili motocikl Yamaha Tenere 700?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Aprilia Tuareg 660?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Aprilia Tuareg 660.
- Koliko je popularan motocikl Aprilia Tuareg 660?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Aprilia Tuareg 660. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Aprilia Tuareg 660 Слике
Извор: 1000PS


















































