Triumph Tiger 900 GT Pro 2020
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Triumph Tiger 900 GT Pro 2020 Doświadczenia i opinie ekspertów
wolf
Mówi sie, ze dobre rzeczy wymagaja czasu. Triumph trzyma sie tego powiedzenia i wraz z Tigerem 900 GT Pro postawil na odlewane felgi motocykl, który kontynuuje dluga, udana sciezke 800 z wieloma ulepszeniami szczególów i jest tak samo praktycznym motocyklem na co dzien, jak i na dluzsze wycieczki i podróze. Trzycylindrowiec stal sie ostrzejszy, ale nadal jest harmonijnym silnikiem, z którym nawet poczatkujacy nie zrobia nic zlego, nie nudzac doswiadczonego motocyklisty. Dzieki wystarczajacemu skokowi zawieszenia na drogach o róznej jakosci, a takze na umiarkowanych odcinkach terenowych. Niewiele bylo do skrytykowania jesli chodzi o pierwsze wrazenie, ale z pewnoscia przyjrzymy sie Tigerowi blizej.

Kluczowa specyfikacja Triumph Tiger 900 GT Pro 2020
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 78 mm |
| skok tłoka | 61.9 mm |
| Moc maksymalna | 95.2 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8750 obr./min |
| Moment obrotowy | 87 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 7250 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.27 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Typ skrzyni biegów | Zmiana biegów |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 888 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Marka | Marzocchi |
| Średnica | 45 mm |
| skok | 180 mm |
| Regulacja | Kompresja, Odbicie |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Monoshock |
| Marka | Marzocchi |
| skok | 170 mm |
| Regulacja | Obciążenie wstępne, Odbicie |
| Materiał | Aluminium |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Rurowy |
| kąt główki ramy | 65.4 stopień |
| wyprzedzenie przedniego koła | 133.3 mm |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Średnica | 320 mm |
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
| Technologia | promieniowy, Monoblok |
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 255 mm |
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Marka | Brembo |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | Zawieszenie regulowane elektronicznie, Tryby jazdy, ABS na zakrętach, Ride by Wire, Kontrola trakcji |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 100 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 90 % |
| średnica przedniej opony | 19 cal |
| Szerokość tylnej opony | 150 mm |
| Wysokość tylnej opony | 70 % |
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Szerokość | 930 mm |
| Wysokość | 1410 mm |
| Rozstaw osi | 1556 mm |
| Wysokość siedzenia od | 810 mm |
| wysokość siedzenia do | 830 mm |
| Masa sucha (z ABS) | 198 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 20 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Wyposażenie
| wyposażenie | Światła do jazdy dziennej LED, Reflektory LED, Podgrzewane siedzenie, Wyświetlacz TFT |
|---|
Najnowsze artykuły 1000PS o Triumph Tiger 900 GT Pro
Cena Triumph Tiger 900 GT Pro
Triumph Tiger 900 GT Pro Historia
Triumph Tiger 900 GT Pro 2026

108 KM
888 cm³
219 kg
77 306,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Tiger 900 GT Pro 2025

108 KM
888 cm³
219 kg
77 520,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Tiger 900 GT Pro 2024

108 KM
888 cm³
198 kg
78 063,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Tiger 900 GT Pro 2023

95.2 KM
888 cm³
198 kg
63 707,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Tiger 900 GT Pro 2022

95.2 KM
888 cm³
198 kg
64 820,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Tiger 900 GT Pro 2021

95.2 KM
888 cm³
198 kg
55 243,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Tiger 900 GT Pro 2020

95.2 KM
888 cm³
198 kg
51 869,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ opony Triumph Tiger 900 GT Pro
- Jakie opony są obecnie rekomendowane przez redakcję 1000PS do tego modelu?
Touring enduro road
Podróżne opony enduro z wyraźnym naciskiem na szosę, które poradzą sobie również z krótkimi objazdami po drogach szutrowych.
Touring enduro 50 / 50
Opony przeznaczone do mieszanych zastosowań drogowych i terenowych.
Touring enduro 80 szosa / 20 teren
Prawdziwe turystyczne opony enduro, które sprawdzą się również podczas okazjonalnych objazdów po szutrowych przełęczach.
Alternatywy dla Triumph Tiger 900 GT Pro
FAQ Triumph Tiger 900 GT Pro
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Triumph Tiger 900 GT Pro?
- Aktualna średnia cena za Triumph Tiger 900 GT Pro, rocznik 2025, kształtuje się na poziomie 66 370 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 1 412 km.
- Który motocykl jest lepszy? Triumph Tiger 900 GT Pro czy Suzuki V-Strom 800DE?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Triumph Tiger 900 GT Pro?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Enduro motorcycle dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Triumph Tiger 900 GT Pro.
- Jak popularny jest motocykl Triumph Tiger 900 GT Pro?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Triumph Tiger 900 GT Pro. Raporty z testów tego modelu są często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Triumph Tiger 900 GT Pro Zdjęcia
Źródło: 1000PS




















































