Kawasaki Z900 70kW 2018
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Kawasaki Z900 70kW 2018 Искуства и стручни преглед
Gregor
The Z900 is a top entry-level motorbike. Very smooth engine, great brakes and lots of adjustment options on the chassis and levers. The acceleration may be too good for speed junkies, but it's just right for learning. The lack of electronic gimmicks, riding modes and traction control doesn't bother either, but makes the Z900 a good bike to learn the basics of two-wheeled locomotion. A high-quality purist, a real motorbike, even with only 48 hp!

Кључна спецификација Kawasaki Z900 70kW 2018
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 73.4 mm |
| Takt | 56 mm |
| Snaga motora | 95 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8500 okr./min |
| Okretni moment | 91.2 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.8 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 36 mm |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 948 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 41 mm |
| Put | 120 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Polužje |
| Put | 140 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 65 stupanj |
| Trag | 105 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | Latica |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 250 mm |
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2070 mm |
| Širina | 820 mm |
| Visina | 1065 mm |
| Međuosovinski razmak | 1450 mm |
| Visina sjedala | 795 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 210 kg |
| Sukladnost licence | A |
Најновији чланци 1000PS о Kawasaki Z900 70kW
Цена Kawasaki Z900 70kW
Kawasaki Z900 70kW Историја
Kawasaki Z900 70kW 2026

95 KS
948 ccm
213 kg
1.320.074 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z900 70kW 2025

95 KS
948 ccm
213 kg
Kawasaki Z900 70kW 2024

95 KS
948 ccm
210 kg
1.286.772 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z900 70kW 2023

95 KS
948 ccm
210 kg
1.070.784 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z900 70kW 2022

95 KS
948 ccm
210 kg
1.200.543 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z900 70kW 2021

95 KS
948 ccm
210 kg
1.153.445 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z900 70kW 2020

95 KS
948 ccm
210 kg
1.196.618 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z900 70kW 2019

95 KS
948 ccm
210 kg
1.081.726 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z900 70kW 2018

95 KS
948 ccm
210 kg
1.046.759 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Kawasaki Z900 70kW
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за Kawasaki Z900 70kW
ФАК Kawasaki Z900 70kW
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Kawasaki Z900 70kW?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Kawasaki Z900 70kW s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.072.040 RSD uz prosječnu kilometražu od 32 km.
- Koji je bolji? Motocikl Kawasaki Z900 70kW ili motocikl KTM 790 Duke?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki Z900 70kW?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Kawasaki Z900 70kW.
- Koliko je popularan motocikl Kawasaki Z900 70kW?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Kawasaki Z900 70kW. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Kawasaki Z900 70kW Слике
Извор: 1000PS












































