BMW G 310 R 2016
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW G 310 R 2016 Искуства и стручни преглед
annalarissafive
On the first few metres, I briefly thought that the power was a bit lacking. However, after a while it quickly became clear that power is not everything and that ultimate driving pleasure can be guaranteed even with little horsepower. In the US, there are traffic rules called "lane splitting", which means moving forward between cars when there is a traffic jam. Before the traffic lights, for example. I have to admit that I didn't feel so comfortable here at the beginning. A Porsche on the left, a Dodge on the right, you really don't want to swerve with your bike. However, the handlebars of the BMW G310R are rather narrow and you can really cheat your way forward through the queues of cars without a second thought! The only shortcoming I noticed right at the start is the brake pedal. Unfortunately, it's a bit far down. The rear brake was also a little late in engaging. But that can certainly be optimised with an adjustment. All in all, it is a very successful bike. It is super versatile, really fun in every area and you feel comfortable from the first moment! Depending on the rev range you are in, you can adapt the bike to your riding style. Cruising at low revs and super sporty riding at high revs! The perfect all-round roadster at a great price.

Кључна спецификација BMW G 310 R 2016
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 80 mm |
|---|---|
| Takt | 62 mm |
| Snaga motora | 34 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9500 okr./min |
| Okretni moment | 28 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.6 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 42 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 313 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 41 mm |
| Put | 140 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | izravno |
| Put | 131 mm |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 64.9 stupanj |
| Trag | 102.3 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Aktivacija | Hidraulika |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 1988 mm |
| Širina | 896 mm |
| Međuosovinski razmak | 1374 mm |
| Visina sjedala | 785 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 158.5 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 11 l |
| Maksimalna brzina | 145 km/h |
| Sukladnost licence | A2 |
Цена BMW G 310 R
BMW G 310 R Историја
BMW G 310 R 2025

34 KS
313 ccm
158 kg
592.541 RSDавг. тржишна цена
BMW G 310 R 2024

34 KS
313 ccm
158 kg
609.787 RSDавг. тржишна цена
BMW G 310 R 2023

34 KS
313 ccm
164 kg
522.249 RSDавг. тржишна цена
BMW G 310 R 2022

34 KS
313 ccm
158 kg
491.326 RSDавг. тржишна цена
BMW G 310 R 2021

34 KS
313 ccm
158 kg
501.317 RSDавг. тржишна цена
BMW G 310 R 2020

34 KS
313 ccm
158 kg
467.658 RSDавг. тржишна цена
BMW G 310 R 2019

34 KS
313 ccm
158 kg
419.132 RSDавг. тржишна цена
BMW G 310 R 2018

34 KS
313 ccm
158 kg
426.625 RSDавг. тржишна цена
BMW G 310 R 2017

34 KS
313 ccm
158 kg
441.492 RSDавг. тржишна цена
BMW G 310 R 2016

34 KS
313 ccm
158 kg
ФАК гуме BMW G 310 R
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за BMW G 310 R
ФАК BMW G 310 R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW G 310 R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW G 310 R s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 521.290 RSD uz prosječnu kilometražu od 2.039 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW G 310 R ili motocikl KTM 390 Duke?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW G 310 R?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala BMW G 310 R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW G 310 R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla BMW G 310 R bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -21 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW G 310 R?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW G 310 R. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW G 310 R Слике
Извор: 1000PS












































