KTM 1050 Adventure 2015
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 1050 Adventure 2015 Искуства и стручни преглед
vauli
The KTM 1050 Adventure picks up where the 990 Adventure left off a few years ago: Around 100 hp of power, playful handling and as much or as little electronics as is currently state-of-the-art. The engine is anything but weak, ABS and traction control regulate safely and inconspicuously and the handling is extremely fun-oriented, partly because of the relatively narrow tyres. And all this at a price that is only undercut by a few competitors in the league of big touring enduros. Sad as it may be, the two 1190 Adventures and, above all, the flagship 1290 Super Adventure, have soared in price to very high levels. And that is precisely why the KTM 1050 Adventure is perhaps the most coherent of the four Adventure models.

Кључна спецификација KTM 1050 Adventure 2015
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 103 mm |
|---|---|
| Takt | 63 mm |
| Snaga motora | 95 KS |
| Okretni moment | 107 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5750 okr./min |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Radni obujam | 1050 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1560 mm |
| Visina sjedala | 850 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 212 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 230 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 23 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена KTM 1050 Adventure
KTM 1050 Adventure Историја
KTM 1050 Adventure 2016

95 KS
1050 ccm
212 kg
827.916 RSDавг. тржишна цена
KTM 1050 Adventure 2015

95 KS
1050 ccm
212 kg
813.168 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме KTM 1050 Adventure
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Алтернативе за KTM 1050 Adventure
ФАК KTM 1050 Adventure
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 1050 Adventure?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 1050 Adventure s godinom proizvodnje 2015 inosi prosječno 972.740 RSD uz prosječnu kilometražu od 24.284 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 1050 Adventure ili motocikl BMW R 1200 GS?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 1050 Adventure?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala KTM 1050 Adventure.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 1050 Adventure? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla KTM 1050 Adventure bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je +18 % tijekom prve godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 1050 Adventure?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom KTM 1050 Adventure. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 1050 Adventure Слике
Извор: 1000PS





































