KTM 390 Duke 2013
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 390 Duke 2013 Искуства и стручни преглед
sabinewelte
The KTM 390 Duke celebrates the lightness of being.

Кључна спецификација KTM 390 Duke 2013
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 89 mm |
|---|---|
| Takt | 60 mm |
| Snaga motora | 44 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9500 okr./min |
| Okretni moment | 35 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7250 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12.6 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Radni obujam | 375 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Nosač amortizera | izravno |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1367 mm |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 139 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 11 l |
| Sukladnost licence | A2 |
Најновији чланци 1000PS о KTM 390 Duke
Цена KTM 390 Duke
KTM 390 Duke Историја
KTM 390 Duke 2026

45 KS
399 ccm
165 kg
761.906 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2025

45 KS
399 ccm
165 kg
706.482 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2024

45 KS
399 ccm
165 kg
731.221 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2023

44 KS
373.2 ccm
149 kg
624.773 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2022

44 KS
373.2 ccm
149 kg
613.949 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2021

44 KS
373.2 ccm
149 kg
546.394 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2020

44 KS
373.2 ccm
149 kg
525.580 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2019

44 KS
373.2 ccm
149 kg
493.110 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2018

44 KS
373.2 ccm
149 kg
473.010 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2017

44 KS
373.2 ccm
149 kg
442.681 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2016

44 KS
373.2 ccm
139 kg
375.720 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2015

44 KS
373.2 ccm
139 kg
385.592 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2014

44 KS
373.2 ccm
139 kg
360.377 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Duke 2013

44 KS
375 ccm
139 kg
335.876 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме KTM 390 Duke
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за KTM 390 Duke
ФАК KTM 390 Duke
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 390 Duke?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 390 Duke s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 669.610 RSD uz prosječnu kilometražu od 345 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 390 Duke ili motocikl KTM 790 Duke?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 390 Duke?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala KTM 390 Duke.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 390 Duke? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla KTM 390 Duke bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 390 Duke?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom KTM 390 Duke. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 390 Duke Слике
Извор: 1000PS







































