Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | V |
|---|---|
| Moc maksymalna | 240 KM |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| Zapłon | Cyfrowy |
| przeniesienie napędu | bezpośredni |
| 2WD | Tak |
| Typ skrzyni biegów | Podwójne sprzęgło |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 999 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Ramię A |
|---|---|
| skok | 635 mm |
| Regulacja | Kompresja, Odbicie |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Ramię A |
|---|---|
| Marka | WP |
| skok | 648 mm |
| Regulacja | Kompresja, Odbicie |
| Materiał | Aluminium |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Średnica | 265 mm |
| Tłok | Trzy tłoki |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 255 mm |
| Tłok | Dwa tłoki |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | System wspomagania układu kierowniczego |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 16 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 16 cal |
| Długość | 3556 mm |
| Szerokość | 1985 mm |
| Wysokość | 1815 mm |
| Rozstaw osi | 2743 mm |
| Masa sucha | 1016 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Prześwit | 432 mm |
Wyposażenie
| wyposażenie | Reflektory LED, Gniazdo USB, Wyświetlacz dotykowy |
|---|
Can-Am MAVERICK R X RS Historia
Can-Am MAVERICK R X RS 2024

240 KM
999 cm³
1016 kg
FAQ Can-Am MAVERICK R X RS
- Który motocykl jest lepszy? Can-Am MAVERICK R X RS czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Can-Am MAVERICK R X RS?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Side-by-Side dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Can-Am MAVERICK R X RS.
- Jak popularny jest motocykl Can-Am MAVERICK R X RS?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Can-Am MAVERICK R X RS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.




























