BMW F 450 GS
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW F 450 GS 2026 Ervaringen en beoordeling door experts
Bernd
Met de F 450 GS heeft BMW een overtuigende entree gemaakt in de zeer competitieve Enduro-motorfiets A2. De ccm 420 tweecilinder maakt indruk met zijn soepele loop en lineaire vermogensafgifte, waar concurrenten met één cilinder zich ergeren aan rauwe trillingen. De Wielophanging straalt met sportieve wendbaarheid en Enduro-motorfiets in gelijke mate, terwijl de elektronica discreet op de achtergrond meewerkt. De zwakke punten van de Bavarian zijn het gemak waarmee de rem- en koppelingshendels met korte vingers bediend kunnen worden en het ontbreken van cruise control. Iedereen die op zoek is naar een veelzijdige, hoogwaardige Enduro-motorfiets voor het A2 rijbewijs en daarna, zal de F 450 GS als een harmonieus totaalpakket ervaren. De Easy Ride Type koppeling rijdt verbazingwekkend goed en biedt comfort en veiligheid in gelijke mate. Vooral minder ervaren bestuurders profiteren hier aanzienlijk van, wat een uniek verkoopargument is in dit segment!

Sleutelspecificatie BMW F 450 GS 2026
Motor en aandrijflijn
| Motortype | In lijn |
|---|---|
| Boring | 72 mm |
| Slag | 51.6 mm |
| Motorvermogen | 48 HP |
| Toerental bij max. Vermogen | 8750 rpm |
| Koppel | 43 Nm |
| Rpm bij koppel | 6750 rpm |
| Compressieverhouding | 13 |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Gasklepboring | 38 mm |
| Graden | 135 |
| Starter | Elektrisch |
| Type koppeling | Multiplate in oliebad |
| Transmissie | Ketting |
| Transmissie | Versnellingspook |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Cilinders | 2 |
| Beroertes | Viertakt |
| Aantal kleppen per cilinder | 4 |
| Kleppen | DOHC, Sleephendel |
| Koeling | vloeibaar |
| Verschuiving | 420 ccm |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Omgekeerde telescoopvork |
|---|---|
| Merk | Kayaba |
| Diameter | 43 mm |
| Reizen | 180 mm |
| Aanpassing | Compressie, Rebound |
Achterwielophanging
| Schokbreker | Monoshock |
|---|---|
| Schokmontage | direct |
| Merk | Kayaba |
| Reizen | 180 mm |
| Aanpassing | Compressie, Voorladen, Rebound |
| Materiaal | Aluminium |
Onderstel
| Frame | Staal |
|---|---|
| Frametype | Buisvormig, motor als dragend framedeel |
| Hoek voorvork | 28.1 graad |
| Spoor | 115 mm |
Remmen voorzijde
| Type | Enkele schijf |
|---|---|
| Diameter | 310 mm |
| Zuiger | Vier zuigers |
| Schokmontage | Vaste remklauw |
| Activering | Hydraulisch |
| Technologie | Monoblok |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 240 mm |
| Zuiger | Dubbele zuiger |
| Schokmontage | Zwevende remklauw |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | ABS, Bochten-ABS, Tractiecontrole, , |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 100 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 90 % |
| Diameter voorband | 19 inch |
| Breedte achterbanden | 130 mm |
| Hoogte achterband | 80 % |
| Diameter achterband | 17 inch |
| Lengte | 2161 mm |
| Breedte | 869 mm |
| Wielbasis | 1465 mm |
| Zithoogte | 845 mm |
| Leeggewicht | 178 kg |
| Inhoud brandstoftank | 14 l |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Bereik | 368 km |
| Batterijvermogen (Volt V) | 12 V |
| Batterijcapaciteit (Ampère-uur Ah) | 8 Ah |
| Gecombineerde CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik | 3.8 l/100km |
| Euro-norm | Euro 5+ |
| Maximaal toegestaan gewicht | 355 kg |
Apparatuur
| Apparatuur | LED-dagrijverlichting, LED-koplampen, |
|---|
Laatste 1000PS-motorartikelen over BMW F 450 GS
FAQ banden BMW F 450 GS
- Welke banden worden momenteel aanbevolen door de redactie van 1000PS voor dit model?
Touring enduro weg
Reisendurobanden met een duidelijke focus op de weg die ook korte omwegen over gravelwegen aankunnen.
Toer enduro 50 / 50
Banden die ontworpen zijn voor gemengd gebruik op de weg en off-road.
Toer enduro 80 weg / 20 off-road
Echte touring enduro banden die ook leuk zijn voor af en toe een omweg over gravelpassen.
FAQ BMW F 450 GS
- Wat is de huidige marktprijs van de BMW F 450 GS?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een BMW F 450 GS, bouwjaar 2026, is 8.300 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 83 km.
- Welke is beter? BMW F 450 GS of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de BMW F 450 GS?
- Vergeleken met andere Enduro motorcycle motoren is de beschikbaarheid slecht. Er zijn weinig BMW F 450 GS motoren op de markt.
- Hoe populair is de BMW F 450 GS?
- Er is zeer weinig vraag naar een BMW F 450 GS op de markt. Testrapporten van dit model worden nauwelijk gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
BMW F 450 GS Afbeeldingen
Bron: 1000PS






























