Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Motor en aandrijflijn
| Motortype | V |
|---|---|
| Motorvermogen | 240 HP |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Starter | Elektrisch |
| Type koppeling | Multiplate in oliebad |
| Ontsteking | Digitaal |
| Transmissie | direct |
| 2WD | Ja |
| Transmissie | Dubbele koppeling |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Cilinders | 3 |
| Beroertes | Viertakt |
| Aantal kleppen per cilinder | 4 |
| Kleppen | DOHC |
| Koeling | vloeibaar |
| Verschuiving | 999 ccm |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | A-Arm |
|---|---|
| Reizen | 635 mm |
| Aanpassing | Compressie, Rebound |
Achterwielophanging
| Wielophanging | A-Arm |
|---|---|
| Merk | WP |
| Reizen | 648 mm |
| Aanpassing | Compressie, Rebound |
| Materiaal | Aluminium |
Onderstel
| Frame | Staal |
|---|
Remmen voorzijde
| Type | Dubbele schijf |
|---|---|
| Diameter | 265 mm |
| Zuiger | Drie zuigers |
| Activering | Hydraulisch |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 255 mm |
| Zuiger | Dubbele zuiger |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | Stuurbekrachtiging |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Diameter voorband | 16 inch |
|---|---|
| Diameter achterband | 16 inch |
| Lengte | 3556 mm |
| Breedte | 1985 mm |
| Hoogte | 1815 mm |
| Wielbasis | 2743 mm |
| Drooggewicht | 1016 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Bodemvrijheid | 432 mm |
Apparatuur
| Apparatuur | LED-koplampen, USB-aansluiting, Touchscreen |
|---|
Can-Am MAVERICK R X RS Geschiedenis
Can-Am MAVERICK R X RS 2024

240 Pk
999 cc
1016 kg
FAQ Can-Am MAVERICK R X RS
- Welke is beter? Can-Am MAVERICK R X RS of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Can-Am MAVERICK R X RS?
- In vergelijking met andere Side-by-Side motoren is de beschikbaarheid zeer slecht. Er zijn heel weinig Can-Am MAVERICK R X RS motoren op de markt.
- Hoe populair is de Can-Am MAVERICK R X RS?
- Er is zeer weinig vraag naar een Can-Am MAVERICK R X RS op de markt.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.




























