Triumph Tiger 900 GT Pro 2021
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Triumph Tiger 900 GT Pro 2021 Tapasztalatok és szakértői tesztek
Gregor
A Triumph Tiger 900 GT Pro egy nagyon jó túramotor, ha nem sietsz. Rengeteg felszereltséggel, minden elképzelheto elektronikus funkcióval, rendkívül kellemes ergonómiával és kiegyensúlyozott, könnyen karbantartható háromhengeres motorral rendelkezik. Ugyanakkor mindenhol a kényelem felé orientálódik. Mások jobban száguldoznak a kanyarokban, de a brit hölgy inkább nyugodtan cirkál. Miért is terhelné túl a puha futómuvet, ha ehelyett élvezheti a felso szélvédelmet, és beszívhatja a körülötte lévo tájat.

Kulcs Specifikáció Triumph Tiger 900 GT Pro 2021
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|---|
| Furat | 78 mm |
| Löket | 61.9 mm |
| Max. Teljesítmény | 95.2 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8750 ford./perc |
| Nyomaték | 87 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 7250 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.27 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 3 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 888 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | Marzocchi |
| Átmérő | 45 mm |
| Rugóút | 180 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Márka | Marzocchi |
| Rugóút | 170 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés, Visszapattanás |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
| Kormányzási tengely szöge | 65.4 fok |
| Kormányutánfutás | 133.3 mm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Technológia | radiális, Monoblock |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 255 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | Elektronikusan állítható felfüggesztés, Utazási módok, Kanyar-ABS, Ride by Wire, Kipörgésgátló |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 100 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 19 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 150 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Szélesség | 930 mm |
| Magasság | 1410 mm |
| Tengelytáv | 1556 mm |
| Ülésmagasság -tól | 810 mm |
| Ülésmagasság max. | 830 mm |
| Száraz tömeg (ABS-el) | 198 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 20 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Felszereltség
| Felszereltség | LED nappali menetfények, LED-fényszórók, Fűtött ülés, TFT kijelző |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: Triumph Tiger 900 GT Pro
Ár Triumph Tiger 900 GT Pro
Triumph Tiger 900 GT Pro Előzmények
Triumph Tiger 900 GT Pro 2026

108 HP
888 ccm
219 kg
6 874 048,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Tiger 900 GT Pro 2025

108 HP
888 ccm
219 kg
6 893 107,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Tiger 900 GT Pro 2024

108 HP
888 ccm
198 kg
6 941 361,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Tiger 900 GT Pro 2023

95.2 HP
888 ccm
198 kg
5 664 845,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Tiger 900 GT Pro 2022

95.2 HP
888 ccm
198 kg
5 763 787,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Tiger 900 GT Pro 2021

95.2 HP
888 ccm
198 kg
4 912 236,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Tiger 900 GT Pro 2020

95.2 HP
888 ccm
198 kg
4 612 165,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Triumph Tiger 900 GT Pro
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Túra enduro út
Tiszta útra összpontosító utazó endurógumi, amely a rövid kitérőkkel is megbirkózik a kavicsos utakon.
Túraenduro 50 / 50
Vegyes közúti és terepjáró használatra tervezett gumiabroncsok.
Túraenduro 80 országúti / 20 terepjáró
Igazi túraenduro gumiabroncsok, amelyek a kavicsos hágókon való alkalmi kitérőkhöz is szórakoztatóak.
Alternatívák a Triumph Tiger 900 GT Pro
GYIK Triumph Tiger 900 GT Pro
- Mennyi a Triumph Tiger 900 GT Pro aktuális piaci ára?
- Egy 2025-ös Triumph Tiger 900 GT Pro, amely átlagosan 1 412 kilométert futott, jelenleg átlagosan 5 901 770 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Triumph Tiger 900 GT Pro vagy egy Suzuki V-Strom 800DE?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Triumph Tiger 900 GT Pro modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Triumph Tiger 900 GT Pro modell elérhetősége jó. Sok Triumph Tiger 900 GT Pro található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Triumph Tiger 900 GT Pro?
- Erős a kereslet a piacon a Triumph Tiger 900 GT Pro iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Triumph Tiger 900 GT Pro Képek
Forrás: 1000PS




















































