Ducati Panigale V4 2022
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Ducati Panigale V4 2022
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | V |
|---|---|
| Furat | 81 mm |
| Löket | 53.5 mm |
| Max. Teljesítmény | 215.15 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 13000 ford./perc |
| Nyomaték | 123.6 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 9500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 14 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Dőlésszög | 90 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | Desmodromikus |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 1103 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Technológia | Nagy dugattyú |
| Márka | Showa |
| Átmérő | 43 mm |
| Rugóút | 120 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egyetlen lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Márka | Sachs |
| Rugóút | 130 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Alumínium |
|---|---|
| Váz típusa | Monocoque |
| Kormányzási tengely szöge | 65.5 fok |
| Kormányutánfutás | 100 mm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 330 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Félúszó féknyereg |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Technológia | radiális, Monoblock |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 245 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | Kanyar-ABS, Launch-Control, Ride by Wire, Váltó asszisztens Blipperrel, Kipörgésgátló, Anti-wheelie |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 200 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 60 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1469 mm |
| Ülésmagasság -tól | 850 mm |
| Száraz tömeg (ABS-el) | 175 kg |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 198.5 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 17 l |
| Jogosítvány típusok | A |
| Max. megtehető táv | 223 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 175 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 7.6 l/100km |
| Zajterhelés állóhelyzetben | 107 dB |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók, TFT kijelző |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: Ducati Panigale V4
Ár Ducati Panigale V4
Ducati Panigale V4 Előzmények
Ducati Panigale V4 2026

216 HP
1103 ccm
191 kg
13 298 396,00 Ftátlagos piaci ár
Ducati Panigale V4 2025

216 HP
1103 ccm
191 kg
12 959 803,00 Ftátlagos piaci ár
Ducati Panigale V4 2024

215.15 HP
1103 ccm
175 kg
16 867 614,00 Ftátlagos piaci ár
Ducati Panigale V4 2023

215.15 HP
1103 ccm
175 kg
11 626 111,00 Ftátlagos piaci ár
Ducati Panigale V4 2022

215.15 HP
1103 ccm
175 kg
10 814 704,00 Ftátlagos piaci ár
Ducati Panigale V4 2021

214 HP
1103 ccm
175 kg
9 206 489,00 Ftátlagos piaci ár
Ducati Panigale V4 2020

214 HP
1103 ccm
175 kg
13 068 478,00 Ftátlagos piaci ár
Ducati Panigale V4 2019

214 HP
1103 ccm
175 kg
8 086 090,00 Ftátlagos piaci ár
Ducati Panigale V4 2018

214 HP
1103 ccm
175 kg
8 426 711,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Ducati Panigale V4
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Sporttúra gumiabroncsok
Naked bike-ok, sporttúrázók, de sportmotorok számára is. Nagyon fontos a nagy futásteljesítmény, valamint a nedves tapadás. A hangsúly a túra alkalmasságon van, és kevésbé a sportosságon.
Hypersport gumiabroncsok pályanapokra való alkalmassággal
Sportos gumiabroncsok az útra, amelyek a pályanapokon is jól működnek. Néhány kompromisszum esőben az úton vagy hőségben a pályán.
Országúti sport abroncsok
Minden igényt kielégítő gumiabroncs sportos országúti motorosok számára. Szuper sportmotorok, naked bike-ok, sporttúrázók. Alkalmi kirándulások a versenypályán is. A futásteljesítmény azonban szerepet játszik, csakúgy, mint a rövid bemelegedési idő és a rossz időjárási viszonyok közötti teljesítmény.
Alternatívák a Ducati Panigale V4
GYIK Ducati Panigale V4
- Mennyi a Ducati Panigale V4 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Ducati Panigale V4, amely átlagosan 1 kilométert futott, jelenleg átlagosan 10 873 070 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Ducati Panigale V4 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Ducati Panigale V4 modell hozzáférhetősége?
- A Supersport-típusú motorokhoz mérten a Ducati Panigale V4 modell elérhetősége jó. Sok Ducati Panigale V4 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Ducati Panigale V4 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2018 gyártási évét, akkor a Ducati Panigale V4 árstabilitása a Supersport-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -31%, a második évben -6% és a harmadik évben pedig +2% volt.
- Mennyire közkedvelt a Ducati Panigale V4?
- Erős a kereslet a piacon a Ducati Panigale V4 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
Ducati Panigale V4 Képek
Forrás: 1000PS




















