Yamaha Niken 2018

Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Yamaha Niken
Der Horvath

Yamaha Niken 2018 Искуства и стручни преглед

Der Horvath

The Yamaha Niken is a bike that many have judged too quickly. Yes, it looks a bit odd. Yes, it’s heavy. Yes, in the long run, the front end demands more attention than a standard bike. But it works. It handles surprisingly much like a conventional bike, offers good ergonomics and inspires confidence where other bikes require the rider to work harder. It’s particularly interesting on the second-hand market, as the small market and limited demand can keep prices down.


Extremely high confidence at the front

a surprisingly motorbike-like riding experience

good ergonomics

a powerful CP3 three-cylinder engine

a solid basis for touring with accessories.

heavy

less direct steering response at the front wheel

increased maintenance requirements due to two front wheels and four fork legs

Yamaha Niken

Кључна спецификација Yamaha Niken 2018

Motor i pogonski sustav

Vrsta motoraUgrađeno
Provrt78 mm
Takt59.1 mm
Snaga motora115 KS
Broj okretaja pri maksimalnoj snazi10000 okr./min
Okretni moment87.5 Nm
Broj okretaja pri okretnom momentu8500 okr./min
Stupanj kompresije11.5
Sustav za gorivoUbrizgavanje
PokretačElektrični sustav
Vrsta spojkeViše ploča u uljnoj kupki
PaljenjeTranzistor
PrijenosLanac
Vrsta prijenosaRučica mjenjača
Broj brzina6
Cilindri3
TaktČetverotaktni
Ventila po cilindru4
VentiliDOHC
Hlađenjetekućina
Radni obujam847 ccm

Prednji ovjes

Prednji ovjesParalelogram
Put110 mm

Stražnji ovjes

OvjesStražnji ovjes
AmortizerJednostruki ovjes
Nosač amortizeraPolužje
Put125 mm

Šasija

OkvirAluminij
Vrsta okviraDvije ispušne cijevi
Kut nagiba prednjeg ovjesa70 stupanj
Trag74 mm

Prednje kočnice

VrstaDva diska
Promjer298 mm

Stražnje kočnice

VrstaDisk
Promjer245 mm

Sustavi za pomoć

Napredni sustavi za pomoć vozačuABS, Brzi mjenjač, Kontrola proklizavanja

Dimenzije i težina

Širina prednje gume120 mm
Visina prednje gume70 %
Promjer prednje gume17 inč
Širina stražnje gume190 mm
Visina stražnje gume55 %
Promjer stražnje gume17 inč
Dužina2150 mm
Širina885 mm
Visina1250 mm
Međuosovinski razmak1510 mm
Visina sjedala820 mm
Težina neopterećenog vozila (s ABS-om)263 kg
Kapacitet spremnika za gorivo18 l
Sukladnost licenceA

Oprema

OpremaLED farovi

Цена Yamaha Niken

Модел година
Тренутне просечне тржишне цене

Yamaha Niken Историја

Yamaha Niken 2021

Yamaha Niken 2021

115 KS

847 ccm

263 kg

1.545.934 RSDавг. тржишна цена

Extremely high confidence at the front

a surprisingly motorbike-like riding experience

good ergonomics

a powerful CP3 three-cylinder engine

a solid basis for touring with accessories.

heavy

less direct steering response at the front wheel

increased maintenance requirements due to two front wheels and four fork legs

Yamaha Niken 2020

Yamaha Niken 2020

115 KS

847 ccm

263 kg

1.510.491 RSDавг. тржишна цена

Extremely high confidence at the front

a surprisingly motorbike-like riding experience

good ergonomics

a powerful CP3 three-cylinder engine

a solid basis for touring with accessories.

heavy

less direct steering response at the front wheel

increased maintenance requirements due to two front wheels and four fork legs

Yamaha Niken 2019

Yamaha Niken 2019

115 KS

847 ccm

263 kg

1.019.879 RSDавг. тржишна цена

Extremely high confidence at the front

a surprisingly motorbike-like riding experience

good ergonomics

a powerful CP3 three-cylinder engine

a solid basis for touring with accessories.

heavy

less direct steering response at the front wheel

increased maintenance requirements due to two front wheels and four fork legs

Yamaha Niken 2018

Yamaha Niken 2018

115 KS

847 ccm

263 kg

Extremely high confidence at the front

a surprisingly motorbike-like riding experience

good ergonomics

a powerful CP3 three-cylinder engine

a solid basis for touring with accessories.

heavy

less direct steering response at the front wheel

increased maintenance requirements due to two front wheels and four fork legs

ФАК гуме Yamaha Niken

Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Које димензије гума су ми потребне?
Димензија гуме Yamaha Niken 2018 је предњи 120/70-17 и задњи 190/55-17.

ФАК Yamaha Niken

Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha Niken?
Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha Niken s godinom proizvodnje 2019 inosi prosječno 860.630 RSD uz prosječnu kilometražu od 9.052 km.
Koji je bolji? Motocikl Yamaha Niken ili motocikl Yamaha Niken GT?
Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
Kakva je dostupnost motocikla Yamaha Niken?
U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Yamaha Niken.
Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha Niken? Kakav je trend cijena?
Ako gledamo godinu proizvodnje 2018, stabilnost cijene motocikla Yamaha Niken bila je dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je +4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
Koliko je popularan motocikl Yamaha Niken?
Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Yamaha Niken. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.

ТОП Цомпарисонс

Yamaha Niken Слике

Извор: 1000PS

Yamaha Niken - Слика 1
Yamaha Niken - Слика 2
Yamaha Niken - Слика 3
Yamaha Niken - Слика 4
Yamaha Niken - Слика 5
Yamaha Niken - Слика 6
Yamaha Niken - Слика 7
Yamaha Niken - Слика 8
Yamaha Niken - Слика 9
Yamaha Niken - Слика 10
Yamaha Niken - Слика 11
Yamaha Niken - Слика 12
Yamaha Niken - Слика 13
Yamaha Niken - Слика 14
Yamaha Niken - Слика 15
Yamaha Niken - Слика 16
Yamaha Niken - Слика 17
Yamaha Niken - Слика 18
Yamaha Niken - Слика 19
Yamaha Niken - Слика 20
Yamaha Niken - Слика 21
Yamaha Niken - Слика 22
Yamaha Niken - Слика 23
Yamaha Niken - Слика 24
Прикажи још слика