Indian Scout 2015
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Indian Scout 2015
Motor i pogonski sustav
| Okretni moment | 97.7 Nm |
|---|---|
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5900 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Broj brzina | 6 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 1130 ccm |
Stražnji ovjes
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 130 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2311 mm |
| Visina | 1207 mm |
| Međuosovinski razmak | 1562 mm |
| Visina sjedala | 635 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 244 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 253 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 12.1 l |
Цена Indian Scout
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Indian Scout Историја
Indian Scout 2024

100 KS
1133 ccm
254 kg
Indian Scout 2023

100 KS
1133 ccm
254 kg
Indian Scout 2022

100 KS
1133 ccm
254 kg
1.926.531 RSDавг. тржишна цена
Indian Scout 2021

100 KS
1133 ccm
254 kg
2.114.093 RSDавг. тржишна цена
Indian Scout 2020

100 KS
1133 ccm
254 kg
1.917.492 RSDавг. тржишна цена
Indian Scout 2019

102 KS
1130 ccm
247 kg
Indian Scout 2018

102 KS
1130 ccm
247 kg
1.637.753 RSDавг. тржишна цена
Indian Scout 2017

1130 ccm
247 kg
Indian Scout 2016

1130 ccm
244 kg
1.787.851 RSDавг. тржишна цена
Indian Scout 2015

1130 ccm
244 kg
1.427.236 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Indian Scout
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
Алтернативе за Indian Scout
ФАК Indian Scout
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Indian Scout?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Indian Scout s godinom proizvodnje 2017 inosi prosječno 1.395.240 RSD uz prosječnu kilometražu od 6.154 km.
- Koji je bolji? Motocikl Indian Scout ili motocikl Triumph Bonneville Bobber?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Indian Scout?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Indian Scout.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Indian Scout? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2023, stabilnost cijene motocikla Indian Scout bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -21 % tijekom prve godine i TrendSecondYear} % tijekom druge godine.
- Koliko je popularan motocikl Indian Scout?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Indian Scout. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Indian Scout Слике
Извор: 1000PS



















Прикажи још слика


















