Yamaha MT-125 2016
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha MT-125 2016 Искуства и стручни преглед
Der Horvath
In English there is the so-called 'street cred'. A value that measures respect and coolness on the road. The Yamaha MT-125 has a lot of that, it impresses with its grown-up look, which is heavily reminiscent of its larger model sisters. The handling and seating position are sporty, a streetfighter for the city. This is where the little Japanese bike feels most at home. With its low weight, it weaves through city traffic, and short overland routes are no problem. Only the lack of storage space and the relatively high price depress the generally very positive impression of the A1 bike.

Кључна спецификација Yamaha MT-125 2016
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 52 mm |
|---|---|
| Takt | 58.6 mm |
| Snaga motora | 15 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 12.4 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.2 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 124.7 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Deltabox |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 1955 mm |
| Širina | 740 mm |
| Visina | 1040 mm |
| Međuosovinski razmak | 1355 mm |
| Visina sjedala | 810 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 138 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 11.5 l |
| Sukladnost licence | A1 |
Најновији чланци 1000PS о Yamaha MT-125
Цена Yamaha MT-125
Yamaha MT-125 Историја
Yamaha MT-125 2026

15 KS
125 ccm
142 kg
654.626 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2025

15 KS
125 ccm
142 kg
659.859 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2024

15 KS
124.7 ccm
142 kg
632.741 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2023

15 KS
124.7 ccm
142 kg
529.386 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2022

15 KS
124.7 ccm
142 kg
483.000 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2021

15 KS
124.7 ccm
142 kg
497.867 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2020

15 KS
124.7 ccm
138 kg
452.791 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2019

15 KS
124.7 ccm
138 kg
455.883 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2018

15 KS
124.7 ccm
138 kg
384.402 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2017

15 KS
124.7 ccm
138 kg
395.463 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2016

15 KS
124.7 ccm
138 kg
395.344 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2015

15 KS
124.7 ccm
138 kg
350.386 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-125 2014

15 KS
124.7 ccm
138 kg
ФАК гуме Yamaha MT-125
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за Yamaha MT-125
ФАК Yamaha MT-125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha MT-125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha MT-125 s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 618.590 RSD uz prosječnu kilometražu od 526 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha MT-125 ili motocikl KTM 125 Duke?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha MT-125?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Yamaha MT-125.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha MT-125? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Yamaha MT-125 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -11 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha MT-125?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha MT-125. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha MT-125 Слике
Извор: 1000PS









































