Suzuki GSX-R125
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Suzuki GSX-R125 2017 Искуства и стручни преглед
kot
Maybe not in comparison with its big sisters, but in this class the GSX-R125 still passes for a real super sports bike. With a power output of 15 hp and a 6-speed gearbox, the Gixxer accelerates briskly towards the horizon, up to 125 km/h, thanks to its low weight of 134 kg. The lowest weight in the class also has a positive effect on the riding dynamics; the GSX-R125 can be thrown playfully from bend to bend. Only when the going gets really fast do you wish you had more feeling for the front wheel and better brakes.

Кључна спецификација Suzuki GSX-R125 2026
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 62 mm |
|---|---|
| Takt | 41.2 mm |
| Snaga motora | 15 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10500 okr./min |
| Okretni moment | 11 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 124 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 31 mm |
| Put | 110 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Polužje |
| Put | 115 mm |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 64.5 stupanj |
| Trag | 93 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 290 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Tehnologija | Val |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 187 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 700 mm |
| Visina | 1070 mm |
| Međuosovinski razmak | 1300 mm |
| Visina sjedala | 785 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 137 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 11 l |
| Maksimalna brzina | 112 km/h |
| Sukladnost licence | A1, B196 |
| Raspon | 458 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 55 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 2.4 l / 100 km |
| Buka u stanju mirovanja | 80 dB |
| Euro norma | Euro 5 |
| Korisna nosivost | 168 kg |
| Najveća dopuštena ukupna masa | 305 kg |
| Razmak od tla | 155 mm |
Oprema
| Oprema | LED farovi, Osvetljenje |
|---|
Цена Suzuki GSX-R125
Suzuki GSX-R125 Историја
Suzuki GSX-R125 2025

15 KS
124 ccm
137 kg
575.057 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R125 2024

15 KS
124 ccm
137 kg
552.221 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R125 2023

15 KS
124 ccm
137 kg
553.649 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R125 2022

15 KS
124 ccm
137 kg
534.024 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R125 2021

15 KS
124 ccm
134 kg
Suzuki GSX-R125 2020

15 KS
124 ccm
134 kg
432.334 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R125 2019

15 KS
124 ccm
134 kg
373.222 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R125 2018

15 KS
124 ccm
134 kg
Suzuki GSX-R125 2017

15 KS
124 ccm
134 kg
ФАК гуме Suzuki GSX-R125
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за Suzuki GSX-R125
ФАК Suzuki GSX-R125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Suzuki GSX-R125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Suzuki GSX-R125 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 486.390 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Suzuki GSX-R125 ili motocikl Kawasaki Ninja 125?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Suzuki GSX-R125?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Suzuki GSX-R125.
- Koliko je popularan motocikl Suzuki GSX-R125?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Suzuki GSX-R125. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Suzuki GSX-R125 Слике
Извор: 1000PS

























