Honda NC750X 2016
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda NC750X 2016 Искуства и стручни преглед
vauli
With its DCT (Dual Clutch Transmission), the NC750X is the most coherent model in the NC range. With its windshield, long suspension travel and the resulting increase in comfort, it is also suitable for longer distances and even travelling. After all, why shouldn't beginners also be able to enjoy comfortable yet uncomplicated travel? Above all, the comparatively low centre of gravity takes away the fear of the visually much larger and more bulky NC750X, even for inexperienced riders. The engine is not too sporty, but the DCT, which changes gears extremely precisely and easily at the touch of a button or even fully automatically, quickly makes you forget that. The helmet compartment under the dummy tank is particularly ingenious.

Кључна спецификација Honda NC750X 2016
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 77 mm |
| Takt | 80 mm |
| Snaga motora | 55 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 6250 okr./min |
| Okretni moment | 68 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 4750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.7 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno, Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Dvije spojke |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 745 ccm |
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Nosač amortizera | Polužje |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi, Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 160 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2210 mm |
| Širina | 840 mm |
| Visina | 1285 mm |
| Međuosovinski razmak | 1540 mm |
| Visina sjedala | 830 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 219 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 14.1 l |
| Sukladnost licence | A |
Најновији чланци 1000PS о Honda NC750X
Цена Honda NC750X
Honda NC750X Историја
Honda NC750X 2026

59 KS
745 ccm
216 kg
1.076.017 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2025

59 KS
745 ccm
216 kg
1.016.906 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2024

59 KS
745 ccm
214 kg
1.009.413 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2023

59 KS
745 ccm
214 kg
1.038.195 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2022

59 KS
745 ccm
214 kg
858.126 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2021

59 KS
745 ccm
214 kg
821.612 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2020

55 KS
745 ccm
220 kg
722.181 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2019

55 KS
745 ccm
220 kg
733.956 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2018

55 KS
745 ccm
220 kg
793.305 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2017

55 KS
745 ccm
219 kg
623.226 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2016

55 KS
745 ccm
219 kg
754.056 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2015

55 KS
745 ccm
219 kg
572.441 RSDавг. тржишна цена
Honda NC750X 2014

55 KS
745 ccm
219 kg
526.055 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Honda NC750X
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Алтернативе за Honda NC750X
ФАК Honda NC750X
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda NC750X?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda NC750X s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 975.810 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda NC750X ili motocikl Kawasaki Versys 650?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda NC750X?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Honda NC750X.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda NC750X? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Honda NC750X bila je normalna u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je +2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda NC750X?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda NC750X. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda NC750X Слике
Извор: 1000PS











































