Honda CB500F 2021
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda CB500F 2021 Искуства и стручни преглед
Der Horvath
Honda has significantly improved the rounded package called CB500F for 2022. Thanks to better brakes and a higher-quality chassis, the handling has been significantly upgraded. Both beginners and experienced riders will feel very comfortable on this bike and enjoy it for many years to come. Only the suspension strut is not quite up to scratch - but there still needs to be room for improvement somewhere.

Кључна спецификација Honda CB500F 2021
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 67 mm |
| Takt | 66.8 mm |
| Snaga motora | 48 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 5500 okr./min |
| Okretni moment | 43 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.7 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno, Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 471 ccm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 160 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2075 mm |
| Širina | 740 mm |
| Visina | 1145 mm |
| Međuosovinski razmak | 1410 mm |
| Visina sjedala | 790 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 194 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15.7 l |
| Sukladnost licence | A2 |
| Raspon | 448 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 80 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 3.5 l / 100 km |
Цена Honda CB500F
Honda CB500F Историја
Honda CB500F 2023

48 KS
471 ccm
189 kg
724.679 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2022

48 KS
471 ccm
189 kg
669.849 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2021

48 KS
471 ccm
194 kg
636.309 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2020

48 KS
471 ccm
191 kg
600.747 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2019

48 KS
471 ccm
191 kg
667.590 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2018

48 KS
471 ccm
191 kg
546.275 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2017

48 KS
471 ccm
191 kg
576.722 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2016

48 KS
471 ccm
192 kg
500.841 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2015

48 KS
471 ccm
192 kg
519.276 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2014

48 KS
471 ccm
192 kg
466.587 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2013

48 KS
471 ccm
192 kg
402.005 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Honda CB500F
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за Honda CB500F
ФАК Honda CB500F
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda CB500F?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda CB500F s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 767.860 RSD uz prosječnu kilometražu od 2.053 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda CB500F ili motocikl Yamaha MT-07?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda CB500F?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Honda CB500F.
- Koliko je popularan motocikl Honda CB500F?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda CB500F. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda CB500F Слике
Извор: 1000PS

























