Honda CB500F 2022
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Honda CB500F 2022
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 67 mm |
| Takt | 66.8 mm |
| Snaga motora | 48 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8600 okr./min |
| Okretni moment | 43 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5600 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.7 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Paljenje | Digitalno, Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 471 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Tehnologija | Veliki klip |
| Robna marka | Showa |
| Promjer | 41 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Pro-Link |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 25.5 stupanj |
| Trag | 102 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 296 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Nissin |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 160 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2080 mm |
| Širina | 800 mm |
| Visina | 1060 mm |
| Međuosovinski razmak | 1410 mm |
| Visina sjedala | 789 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 189 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17.1 l |
| Sukladnost licence | A2 |
| Raspon | 488 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 80 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 3.5 l / 100 km |
Oprema
| Oprema | LED farovi |
|---|
Цена Honda CB500F
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Honda CB500F Историја
Honda CB500F 2023

48 KS
471 ccm
189 kg
722.300 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2022

48 KS
471 ccm
189 kg
669.849 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2021

48 KS
471 ccm
194 kg
636.309 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2020

48 KS
471 ccm
191 kg
600.747 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2019

48 KS
471 ccm
191 kg
667.590 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2018

48 KS
471 ccm
191 kg
546.275 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2017

48 KS
471 ccm
191 kg
576.722 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2016

48 KS
471 ccm
192 kg
500.841 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2015

48 KS
471 ccm
192 kg
519.276 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2014

48 KS
471 ccm
192 kg
466.587 RSDавг. тржишна цена
Honda CB500F 2013

48 KS
471 ccm
192 kg
402.005 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Honda CB500F
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за Honda CB500F
ФАК Honda CB500F
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda CB500F?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda CB500F s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 702.790 RSD uz prosječnu kilometražu od 2.527 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda CB500F ili motocikl KTM 390 Duke?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda CB500F?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Honda CB500F.
- Koliko je popularan motocikl Honda CB500F?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda CB500F. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda CB500F Слике
Извор: 1000PS























Прикажи још слика



















