Yamaha FZ-8N 2010
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha FZ-8N 2010 Искуства и стручни преглед
kot
Freely following the philosophical-optimistic view that the glass is not half empty but half full, at Yamaha you don't have to decide AGAINST two, but FOR one. In any case, the FZ8 has enough potential to become the golden mean in the circle of free-body bikes.

Кључна спецификација Yamaha FZ-8N 2010
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 68 mm |
|---|---|
| Takt | 53.6 mm |
| Snaga motora | 106 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 82 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 779 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Nosač amortizera | Polužje |
Šasija
| Vrsta okvira | Deltabox |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Aktivacija | Hidraulika |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2140 mm |
| Širina | 770 mm |
| Visina | 1065 mm |
| Međuosovinski razmak | 1460 mm |
| Visina sjedala | 815 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 197 kg |
| Težina neopterećenog vozila | 211 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Yamaha FZ-8N
Yamaha FZ-8N Историја
Yamaha FZ-8N 2017

106 KS
779 ccm
211 kg
Yamaha FZ-8N 2016

106 KS
779 ccm
211 kg
Yamaha FZ-8N 2015

106 KS
779 ccm
211 kg
Yamaha FZ-8N 2014

106 KS
779 ccm
211 kg
666.043 RSDавг. тржишна цена
Yamaha FZ-8N 2013

106 KS
779 ccm
211 kg
546.156 RSDавг. тржишна цена
Yamaha FZ-8N 2012

106 KS
779 ccm
211 kg
686.500 RSDавг. тржишна цена
Yamaha FZ-8N 2011

106 KS
779 ccm
197 kg
676.510 RSDавг. тржишна цена
Yamaha FZ-8N 2010

106 KS
779 ccm
197 kg
603.007 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Yamaha FZ-8N
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
ФАК Yamaha FZ-8N
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha FZ-8N?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha FZ-8N s godinom proizvodnje 2011 inosi prosječno 734.600 RSD uz prosječnu kilometražu od 18.314 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha FZ-8N ili motocikl Yamaha MT-07?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha FZ-8N?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Yamaha FZ-8N.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha FZ-8N? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla Yamaha FZ-8N bila je loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -11 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha FZ-8N?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Yamaha FZ-8N. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha FZ-8N Слике
Извор: 1000PS























