Bimota DB 6 R 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Bimota DB 6 R 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 98 mm |
|---|---|
| Takt | 71.5 mm |
| Stupanj kompresije | 10 |
| Cilindri | 2 |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Pomak | 1079 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|---|
| Robna marka | Kočenje |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Robna marka | Kočenje |
Dimenzije i težina
| Visina | 1040 mm |
|---|---|
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 177 kg |
Bimota DB 6 R Историја
Bimota DB 6 R 2015

95 ХП
1078 цц
166 кг
Bimota DB 6 R 2014

95 ХП
1078 цц
166 кг
Bimota DB 6 R 2013

95 ХП
1078 цц
166 кг
Bimota DB 6 R 2012

98 ХП
1079 цц
173 кг
Bimota DB 6 R 2011

98 ХП
1079 цц
173 кг
Bimota DB 6 R 2010

1079 цц
177 кг
Bimota DB 6 R 2009

1079 цц
177 кг
ФАК Bimota DB 6 R
- Koji je bolji? Motocikl Bimota DB 6 R ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Bimota DB 6 R?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Bimota DB 6 R.
- Koliko je popularan motocikl Bimota DB 6 R?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Bimota DB 6 R.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.





























