BMW R 1200 GS Adventure 2012
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW R 1200 GS Adventure 2012 Искуства и стручни преглед
kot
You don't feel uncomfortable off-road with the GS, but it shouldn't be quite so rough for it either. The BMW scores the most points with its perfect ergonomics, superb brakes, tight chassis and unique boxer handling, complete with a deep, rasping soundtrack.

Кључна спецификација BMW R 1200 GS Adventure 2012
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Bokser |
|---|---|
| Provrt | 101 mm |
| Takt | 73 mm |
| Snaga motora | 104 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 115 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Vrsta spojke | jedna ploča, Suho |
| Prijenos | kardanski sklop |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Pomak | 1170 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Potporni element |
|---|---|
| Prilagodba | Predopterećenje |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Prilagodba | Predopterećenje |
Šasija
| Vrsta okvira | motor pod opterećenjem |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Dužina | 2240 mm |
| Širina | 990 mm |
| Visina | 1525 mm |
| Međuosovinski razmak | 1510 mm |
| Visina sjedala | 910 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 223 kg |
| Težina neopterećenog vozila | 256 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 33 l (nisko) |
| Maksimalna brzina | 200 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Цена BMW R 1200 GS Adventure
BMW R 1200 GS Adventure Историја
BMW R 1200 GS Adventure 2018

125 ХП
1170 цц
260 кг
1.908.121 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2017

125 ХП
1170 цц
260 кг
1.781.713 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2016

125 ХП
1170 цц
260 кг
1.558.598 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2015

125 ХП
1170 цц
260 кг
1.512.264 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2014

125 ХП
1170 цц
260 кг
1.411.637 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2013

125 ХП
1170 цц
260 кг
1.337.027 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2012

104 ХП
1170 цц
223 кг
1.176.285 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2011

104 ХП
1170 цц
223 кг
1.204.798 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2010

104 ХП
1170 цц
223 кг
1.580.815 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2009

105 ХП
1170 цц
256 кг
983.108 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2008

100 ХП
1170 цц
223 кг
982.396 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2007

100 ХП
1170 цц
223 кг
1.047.144 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS Adventure 2006

100 ХП
1170 цц
223 кг
859.789 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за BMW R 1200 GS Adventure
ФАК BMW R 1200 GS Adventure
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 GS Adventure?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 GS Adventure s godinom proizvodnje 2018 inosi prosječno 13.400 USD uz prosječnu kilometražu od 23.574 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW R 1200 GS Adventure ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW R 1200 GS Adventure?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala BMW R 1200 GS Adventure.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW R 1200 GS Adventure? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla BMW R 1200 GS Adventure bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je +1 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW R 1200 GS Adventure?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW R 1200 GS Adventure. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW R 1200 GS Adventure Слике
Извор: 1000PS












































