Ducati DesertX 2023
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Ducati DesertX 2023 Искуства и стручни преглед
Gregor
The first real enduro of the modern era from Ducati has succeeded - and how! A heart-warming design in the look of the glorious 90s Dakar bikes but packed with noble components and state-of-the-art technology. The high-quality and stable chassis concept really comes into its own in both on- and off-road use. The DesertX immediately conveys an unbelievably confident and safe riding feeling. The straddle that Ducati has managed with the suspension elements is also admirable, whether on or off road, it simply feels good.

Кључна спецификација Ducati DesertX 2023
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 94 mm |
| Takt | 67.5 mm |
| Snaga motora | 110 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9250 okr./min |
| Okretni moment | 92 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.3 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Stupnjevi | 90 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | Dezmodromski sustav, DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Može se ograničiti za licencu A2 | да |
| Radni obujam | 937 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
| Promjer | 46 mm |
| Put | 230 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Robna marka | Kayaba |
| Put | 220 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 62.4 stupanj |
| Trag | 122 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Poluklizna čeljust |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | radijalno, Jednodijelno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 265 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Načini vožnje, ABS za zavoje, Elektroničko upravljanje gasom, Brzi mjenjač s glatkim prelaskom u nižu brzinu, Tempomat, Kontrola proklizavanja, Zaštita od podizanja na stražnji kotač |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Međuosovinski razmak | 1608 mm |
| Visina sjedala | 875 mm |
| Visina sjedala do | 890 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 202 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 223 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 21 l |
| Sukladnost licence | A2, A |
| Raspon | 375 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 133 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 5.6 l / 100 km |
Oprema
| Oprema | Povezivost, Grijane ručke, Dnevna funkcijska LED svjetla, LED farovi, TFT zaslon |
|---|
Најновији чланци 1000PS о Ducati DesertX
Цена Ducati DesertX
Ducati DesertX Историја
Ducati DesertX 2026

110.3 KS
890 ccm
209 kg
2.260.861 RSDавг. тржишна цена
Ducati DesertX 2025

110 KS
937 ccm
210 kg
2.281.793 RSDавг. тржишна цена
Ducati DesertX 2024

110 KS
937 ccm
202 kg
2.051.652 RSDавг. тржишна цена
Ducati DesertX 2023

110 KS
937 ccm
202 kg
2.001.579 RSDавг. тржишна цена
Ducati DesertX 2022

110 KS
937 ccm
202 kg
2.259.196 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Ducati DesertX
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Алтернативе за Ducati DesertX
ФАК Ducati DesertX
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Ducati DesertX?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Ducati DesertX s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 1.821.840 RSD uz prosječnu kilometražu od 6.601 km.
- Koji je bolji? Motocikl Ducati DesertX ili motocikl Triumph Scrambler 1200 XE?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Ducati DesertX?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Ducati DesertX.
- Koliko je popularan motocikl Ducati DesertX?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Ducati DesertX. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Ducati DesertX Слике
Извор: 1000PS













































