Ducati DesertX
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Ducati DesertX 2026 Искуства и стручни преглед
Gregor
The new DesertX is the last Ducati model to be based on the new 890cc V2 engine. And it is also the model that benefits most from the new engine. It is still as sporty, adventurous and stable as before, but can also score points in everyday use or on more technical off-road terrain thanks to the sociable engine. The greatest room for improvement is in long-distance comfort, but that is already complaining at a high height. The new DesertX is a very well-rounded overall package, with plenty of performance on and off the tarmac and hardly any weaknesses worth mentioning.
Прочитајте цео чланак на 1000ПС.цом

Кључна спецификација Ducati DesertX 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 96 mm |
| Takt | 61.5 mm |
| Snaga motora | 110.3 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 92 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.1 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 52 mm |
| Stupnjevi | 90 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača, Sistemi kvačila |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Može se ograničiti za licencu A2 | да |
| Radni obujam | 890 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
| Promjer | 46 mm |
| Put | 230 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Polužje |
| Robna marka | Kayaba |
| Put | 220 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Monokok |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 27 stupanj |
| Trag | 114 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 305 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | radijalno, Jednodijelno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 265 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, ABS za zavoje, Regulacija momenta vučenja motora, Elektroničko upravljanje gasom, Brzi mjenjač, Brzi mjenjač s glatkim prelaskom u nižu brzinu, Tempomat, Kontrola proklizavanja, Zaštita od podizanja na stražnji kotač, Moderna elektronika, Komfor, EBC, Upravljanje motorom, Promenljivo upravljanje ventilima, Ducati Quick Shift DQS, DTC |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Međuosovinski razmak | 1615 mm |
| Visina sjedala | 880 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 209 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18 l |
| Raspon | 333 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 125 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 5.4 l / 100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Interval održavanja | 15000 km |
Oprema
| Oprema | Dnevna funkcijska LED svjetla, LED farovi, TFT zaslon, USB utičnica, Moderna elektronika, Automatsko isključivanje žmigavaca, Punjenje i napajanje, Osvetljenje |
|---|
Најновији чланци 1000PS о Ducati DesertX
Цена Ducati DesertX
Ducati DesertX Историја
Ducati DesertX 2025

110 KS
937 ccm
210 kg
2.281.793 RSDавг. тржишна цена
Ducati DesertX 2024

110 KS
937 ccm
202 kg
2.051.652 RSDавг. тржишна цена
Ducati DesertX 2023

110 KS
937 ccm
202 kg
2.001.579 RSDавг. тржишна цена
Ducati DesertX 2022

110 KS
937 ccm
202 kg
2.259.196 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Ducati DesertX
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Алтернативе за Ducati DesertX
ФАК Ducati DesertX
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Ducati DesertX?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Ducati DesertX s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 1.821.840 RSD uz prosječnu kilometražu od 6.601 km.
- Koji je bolji? Motocikl Ducati DesertX ili motocikl Ducati Multistrada V2 S?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Ducati DesertX?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Ducati DesertX.
- Koliko je popularan motocikl Ducati DesertX?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Ducati DesertX. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Ducati DesertX Слике
Извор: 1000PS









































