Ducati Monster + 2022
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Ducati Monster + 2022
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 94 mm |
| Takt | 67.5 mm |
| Snaga motora | 111 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9250 okr./min |
| Okretni moment | 93 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.3 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 53 mm |
| Stupnjevi | 90 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | Dezmodromski sustav |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 937 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 43 mm |
| Put | 130 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | izravno |
| Put | 140 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | motor pod opterećenjem |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 66 stupanj |
| Trag | 93 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Poluklizna čeljust |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | radijalno, Jednodijelno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 245 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Načini vožnje, ABS za zavoje, Kontrola pokretanja, Elektroničko upravljanje gasom, Brzi mjenjač, Kontrola proklizavanja, Zaštita od podizanja na stražnji kotač |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1474 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 166 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 188 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 14 l |
| Sukladnost licence | A |
Oprema
| Oprema | Dnevna funkcijska LED svjetla, LED farovi, TFT zaslon |
|---|
Цена Ducati Monster +
Ducati Monster + Историја
Ducati Monster + 2026

111 KS
890 ccm
175 kg
1.868.371 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster + 2025

111 KS
937 ccm
166 kg
1.744.320 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster + 2024

111 KS
937 ccm
166 kg
1.694.843 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster + 2023

111 KS
937 ccm
166 kg
1.479.092 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster + 2022

111 KS
937 ccm
166 kg
1.337.201 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster + 2021

111 KS
937 ccm
166 kg
1.233.013 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Ducati Monster +
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
ФАК Ducati Monster +
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Ducati Monster +?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Ducati Monster + s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.491.810 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Ducati Monster + ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Ducati Monster +?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Ducati Monster +.
- Koliko je popularan motocikl Ducati Monster +?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Ducati Monster +.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Ducati Monster + Слике
Извор: 1000PS










































