KTM 1190 RC8 R 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 1190 RC8 R 2009 Izkušnje in strokovne ocene
nastynils
Ne le v dežju, tudi v dežju lahko uživate v njegovih prednostih: v odličnem položaju sedenja in visokem udobju vožnje - razen v vibracijah. Toda tu je novi R postal nekoliko tišji, inženirji so se skrbno ukvarjali z ročično gredjo in RC8 R zdaj veliko manj brni v rokah.

Ključni tehnični podatki KTM 1190 RC8 R 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 105 mm |
|---|---|
| Gib | 69 mm |
| Moč motorja | 165 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 10250 min-1 |
| Navor | 123 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 8000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 13.5 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1195 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | WP |
Zadnje vzmetenje
| Znamka | WP |
|---|
Podvozje
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Tip okvirja | Cevast |
Sprednje zavore
| Bat | Štirje bati |
|---|---|
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | Radialna |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
| Znamka | Brembo |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Medosna razdalja | 1425 mm |
| Višina sedeža | 805 mm |
| Lastna masa | 182 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 16.5 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena KTM 1190 RC8 R
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
KTM 1190 RC8 R Zgodovina
KTM 1190 RC8 R 2015

175 KM
1195 cm3
184 kg
KTM 1190 RC8 R 2014

175 KM
1195 cm3
184 kg
13.005,00 €povprečna tržna cena
KTM 1190 RC8 R 2013

175 KM
1195 cm3
184 kg
13.855,00 €povprečna tržna cena
KTM 1190 RC8 R 2012

175 KM
1195 cm3
184 kg
15.554,00 €povprečna tržna cena
KTM 1190 RC8 R 2011

169 KM
1195 cm3
182 kg
11.633,00 €povprečna tržna cena
KTM 1190 RC8 R 2010

169 KM
1195 cm3
182 kg
8.666,00 €povprečna tržna cena
KTM 1190 RC8 R 2009

165 KM
1195 cm3
182 kg
Podobni izdelki KTM 1190 RC8 R
Pogosta vprašanja KTM 1190 RC8 R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 1190 RC8 R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 1190 RC8 R, leto izdelave 2015, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 14.800 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 1190 RC8 R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 1190 RC8 R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles KTM 1190 RC8 R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela KTM 1190 RC8 R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2014 je stabilnost cene modela KTM 1190 RC8 R normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport. V prvem letu je bil trend gibanja cen -3 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je KTM 1190 RC8 R?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu KTM 1190 RC8 R. Poročila o testiranjih tega modela so pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
KTM 1190 RC8 R Slike
Vir: 1000PS

Pokaži več slik




























