Ducati Hypermotard V2 SP
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Ducati Hypermotard V2 SP 2026 Izkušnje in strokovne ocene
Bernd
Ducati Hypermotard V2 SP omogoča dostopno vožnjo supermota in v modelu Hyper je veliko DNK supermota. Obvladljiv, ne da bi izgubil dejavnik zabave. Motor V2 s prostornino 890 kubičnih centimetrov in 120,4 konjskimi močmi zagotavlja dovolj moči za prave supermoto trenutke, vendar ostaja obvladljiv. Vzmetenje Öhlins in inteligentna elektronika tudi manj izkušene voznike spremenita v umetnike drifta. Med intenzivno uporabo se zavorni tlak na stezi stop-and-go nekoliko zmanjša, stopalke, ki se začnejo zgodaj pasati, pa so značilne za supermote. Največji minus pa je cena: 19.990 evrov v Nemčiji skupaj s stroški dostave model preseže mejo 20.000 evrov. Kljub temu je Hypermotard V2 SP odlična izbira za vse, ki iščejo pristen občutek supermota z italijanskim pridihom.

Ključni tehnični podatki Ducati Hypermotard V2 SP 2026
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | V |
|---|---|
| Izvrtina | 96 mm |
| Gib | 61.5 mm |
| Moč motorja | 120.4 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 10750 min-1 |
| Navor | 94 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 8250 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 13.1 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Stopinje | 90 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli, Preprečevanje poskakovanja kolesa, Sistemi sklopke |
| Prenos moči | Veriga |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 890 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | Öhlins |
| Premer | 48 mm |
| Hod | 170 mm |
| Nastavitev | Kompresija, Predobremenitev, Povratni vzgon |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | En blažilnik |
| Pritrditev amortizerja | neposredni |
| Znamka | Öhlins |
| Hod | 160 mm |
| Nastavitev | Kompresija, Predobremenitev, Povratni vzgon |
| Material | Aluminij |
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Tip okvirja | Enodelni |
| Naklon vilic | 26 stopinja |
| Predtek | 110 mm |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Premer | 320 mm |
| Bat | Štirje bati |
| Sproženje | Hidravlično |
| Tehnologija | Radialna, Monoblok |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 245 mm |
| Bat | Dva bata |
| Znamka | Brembo |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Vozni načini, ABS za zavoje, Nadzor speljevanja, Vodenje po žici, Hitra prestavna ročica, Nadzor zdrsavanja koles, Preprečevanje dviganja sprednjega kolesa, Blažilnik krmila, Sodobna elektronika |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 70 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 190 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 55 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Medosna razdalja | 1514 mm |
| Višina sedeža | 880 mm |
| Suha masa (z ABS) | 177 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 12.5 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
| Razpon | 231 km |
| Kombinirani izpust CO2 | 125 g/km |
| Kombinirana poraba goriva | 5.4 l/100 km |
| Norma Euro | Euro 5+ |
Oprema
| Oprema | Povezljivost, Dnevne luči LED, LED-žarometi, Zaslon TFT, Sodobna elektronika, Samodejni izklop smernikov, Razsvetljava |
|---|
Najnovejši članki 1000PS o Ducati Hypermotard V2 SP
Cena Ducati Hypermotard V2 SP
Pogosta vprašanja o pnevmatikah Ducati Hypermotard V2 SP
- Katere pnevmatike trenutno priporoča uredniška ekipa 1000 KM za ta model?
Pnevmatike za športno vožnjo
Za naked bikes, sports tourers in tudi športna motorna kolesa. Zelo pomembna je visoka kilometrina in oprijem na mokri podlagi. Poudarek je na primernosti za turno vožnjo in manj na športnosti.
Pnevmatike Hypersport z možnostjo uporabe na dirkališčih
Športne pnevmatike za cesto, ki se dobro obnesejo tudi na dirkališču. Nekaj kompromisov v dežju na cesti ali v vročini na dirkališču.
Pnevmatike za cestne športe
Vsestranska pnevmatika za športne cestne kolesarje. Superšportna kolesa, kolesa naked, športna potovalna kolesa. Tudi občasni izleti na dirkališče. Pri tem pa igrajo pomembno vlogo prevoženi kilometri, kratek čas ogrevanja in zmogljivost v slabih vremenskih razmerah.
Pogosta vprašanja Ducati Hypermotard V2 SP
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Ducati Hypermotard V2 SP?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Ducati Hypermotard V2 SP, leto izdelave 2026, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 19.260 EUR.
- Kateri je boljši? Ducati Hypermotard V2 SP ali Ducati Streetfighter V4 S?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ducati Hypermotard V2 SP?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Ducati Hypermotard V2 SP.
- Kako priljubljen je Ducati Hypermotard V2 SP?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Ducati Hypermotard V2 SP. Poročila o testiranjih tega modela so redko brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Ducati Hypermotard V2 SP Slike
Vir: 1000PS






























