Husqvarna Svartpilen 801 2024
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Husqvarna Svartpilen 801 2024 Izkušnje in strokovne ocene
mAria_1000PS
Husqvarna Svartpilen 801 je športno golo kolo s sodobnimi naprednimi sistemi za pomoč vozniku, ki se še posebej dobro izkaže na ovinkastih cestah. Zaradi živahnega motorja in čvrstega vzmetenja je okretno in dinamično, vendar nekoliko zahtevno na dolgih razdaljah. Za voznike, ki iščejo retro videz s sodobno tehnologijo in športnimi voznimi lastnostmi, je vznemirljiva, a zahtevna izbira.

Ključni tehnični podatki Husqvarna Svartpilen 801 2024
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 88 mm |
| Gib | 65.7 mm |
| Moč motorja | 105 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9250 min-1 |
| Navor | 87 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 8000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 12.5 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Centrifugalna sila |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Mazanje | tlačno kroženje |
| Gibna prostornina | 799 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | WP |
| Premer | 43 mm |
| Hod | 140 mm |
| Nastavitev | Kompresija, Povratni vzgon |
Zadnje vzmetenje
| Amortizer | En blažilnik |
|---|---|
| Znamka | WP |
| Hod | 150 mm |
| Nastavitev | Predobremenitev, Povratni vzgon |
Podvozje
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Tip okvirja | motor z obremenjenim elementom |
| Naklon vilic | 65.5 stopinja |
| Predtek | 97.9 mm |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Premer | 300 mm |
| Bat | Štirje bati |
| Tehnologija | Radialna |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 240 mm |
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Vozni načini, ABS za zavoje, Nadzor zdrsavanja koles |
|---|
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1388 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 820 mm |
| Suha masa | 181 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 14 l |
| Razpon | 311 km |
| Napetost akumulatorja (volti, V) | 12 V |
| Kapaciteta akumulatorja (amper-ure, Ah) | 10 Ah |
| Kombinirani izpust CO2 | 106 g/km |
| Kombinirana poraba goriva | 4.5 l/100 km |
Oprema
| Oprema | Povezljivost, Ogrevani ročaji |
|---|
Najnovejši članki o motornih kolesih 1000PS Husqvarna Svartpilen 801
Cena Husqvarna Svartpilen 801
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Husqvarna Svartpilen 801 Zgodovina
Husqvarna Svartpilen 801 2025

105 KM
799 cm3
181 kg
9.602,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna Svartpilen 801 2024

105 KM
799 cm3
181 kg
10.660,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Husqvarna Svartpilen 801
Pogosta vprašanja Husqvarna Svartpilen 801
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Husqvarna Svartpilen 801?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Husqvarna Svartpilen 801, leto izdelave 2024, s povprečno 1.132 prevoženimi kilometri, je 8.570 EUR.
- Kateri je boljši? Husqvarna Svartpilen 801 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Husqvarna Svartpilen 801?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Husqvarna Svartpilen 801.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Husqvarna Svartpilen 801? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2024 je stabilnost cene modela Husqvarna Svartpilen 801 zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -18 %.
- Kako priljubljen je Husqvarna Svartpilen 801?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Husqvarna Svartpilen 801. Poročila o testiranjih tega modela so pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Husqvarna Svartpilen 801 Slike
Vir: 1000PS











Pokaži več slik


























