Triumph Thruxton 2011
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph Thruxton 2011
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový s 270° kľukovým hriadeľom |
|---|---|
| Vŕtanie | 90 mm |
| Zdvih piestu | 68 mm |
| Výkon motora | 69 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7400 ot./min. |
| Krútiaci moment | 70 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5800 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.9 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 865 cm3 |
Predné odpruženie
| Značka | Kayaba |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Nissin |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2150 mm |
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 1095 mm |
| Rázvor | 1490 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 205 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Triumph Thruxton
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Triumph Thruxton História
Triumph Thruxton 2015

69 k
865 cm3
230 kg
7 315,00 €priemerná trhová cena
Triumph Thruxton 2014

69 k
865 cm3
230 kg
8 155,00 €priemerná trhová cena
Triumph Thruxton 2013

69 k
865 cm3
230 kg
Triumph Thruxton 2012

69 k
865 cm3
205 kg
Triumph Thruxton 2011

69 k
865 cm3
205 kg
Triumph Thruxton 2010

69 k
865 cm3
205 kg
Triumph Thruxton 2009

69 k
865 cm3
205 kg
Triumph Thruxton 2008

70 k
865 cm3
205 kg
Triumph Thruxton 2007

70 k
865 cm3
205 kg
Triumph Thruxton 2006

70 k
865 cm3
205 kg
Triumph Thruxton 2005

70 k
865 cm3
205 kg
FAQ pneumatiky Triumph Thruxton
Alternatívy k Triumph Thruxton
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Thruxton
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Thruxton?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Thruxton, rok výroby 2015, je 10 340 EUR s priemerným nájazdom 4 993 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Thruxton alebo Triumph Thruxton Ace?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Thruxton?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Triumph Thruxton.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Thruxton? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Triumph Thruxton bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike zlá. Cenový trend v prvom roku bol -19 %, -8 % v druhom roku a -13 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Thruxton?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Triumph Thruxton. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph Thruxton Obrázky
Zdroj: 1000PS





Zobraziť viac obrázkov




















