Triumph Thruxton 2006
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph Thruxton 2006
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 70 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 865 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1477 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 790 mm |
| Suchá hmotnosť | 205 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
| Maximálna rýchlosť | 200 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Triumph Thruxton
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Triumph Thruxton História
Triumph Thruxton 2015

69 HP
865 ccm
230 kg
7 315,00 €priemerná trhová cena
Triumph Thruxton 2014

69 HP
865 ccm
230 kg
8 155,00 €priemerná trhová cena
Triumph Thruxton 2013

69 HP
865 ccm
230 kg
Triumph Thruxton 2012

69 HP
865 ccm
205 kg
Triumph Thruxton 2011

69 HP
865 ccm
205 kg
Triumph Thruxton 2010

69 HP
865 ccm
205 kg
Triumph Thruxton 2009

69 HP
865 ccm
205 kg
Triumph Thruxton 2008

70 HP
865 ccm
205 kg
Triumph Thruxton 2007

70 HP
865 ccm
205 kg
Triumph Thruxton 2006

70 HP
865 ccm
205 kg
Triumph Thruxton 2005

70 HP
865 ccm
205 kg
Alternatívy k Triumph Thruxton
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Thruxton
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Thruxton?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Thruxton, rok výroby 2015, je 9 340 EUR s priemerným nájazdom 8 160 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Thruxton alebo Triumph Thruxton Ace?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Thruxton?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Triumph Thruxton.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Thruxton? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Triumph Thruxton bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike zlá. Cenový trend v prvom roku bol -19 %, -8 % v druhom roku a -13 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Thruxton?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Triumph Thruxton. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph Thruxton Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov

























