Hyosung GT 650i Naked SE 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Hyosung GT 650i Naked SE 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 81.5 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 62 mm |
| Moc maksymalna | 82 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9250 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 67 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 7250 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.6 |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Pojemność skokowa | 647 cm³ |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
Wymiary i waga
| Wysokość siedzenia od | 780 mm |
|---|---|
| Masa sucha | 400 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
FAQ Hyosung GT 650i Naked SE
- Który motocykl jest lepszy? Hyosung GT 650i Naked SE czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Hyosung GT 650i Naked SE?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Hyosung GT 650i Naked SE.
- Jak popularny jest motocykl Hyosung GT 650i Naked SE?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Hyosung GT 650i Naked SE.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.



























