Benda Chinchilla 350 CVT
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Benda Chinchilla 350 CVT 2026 Doświadczenia i opinie ekspertów
Der Horvath
Benda Chinchilla 350 NEO to odwazny cruiser, który celowo przelamuje nowe trendy dzieki typowi skrzyni biegów CVT oraz osiaga jedna rzecz przede wszystkim: maksymalna dostepnosc. Jest latwiejszy w jezdzie niz prawie jakikolwiek inny motocykl w tej klasie i jest wyraznie skierowany do poczatkujacych, powracajacych do sportu oraz kazdego, kto chce jezdzic w zrelaksowany sposób bez martwienia sie o zmiane biegów. Nawet jesli niektóre z klasycznych emocji V2 zostaly utracone w tym procesie, ogólny pakiet imponuje przydatnoscia do codziennego uzytku, komfortem oraz przede wszystkim koncepcja, która dziala zaskakujaco dobrze.
Przeczytaj cały artykuł na 1000PS.com

Kluczowa specyfikacja Benda Chinchilla 350 CVT 2026
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | V |
|---|---|
| średnica cylindra | 42 mm |
| skok tłoka | 45 mm |
| Moc maksymalna | 34 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8700 obr./min |
| Moment obrotowy | 31 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6500 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.5 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Antihopping, Systemy sprzęgła |
| przeniesienie napędu | Pas |
| Typ skrzyni biegów | Variomatic |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 343 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| skok | 115 mm |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| skok | 37 mm |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Średnica | 320 mm |
| Tłok | Cztery tłoki |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
| Technologia | promieniowy |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 260 mm |
| Tłok | Dwa tłoki |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 80 % |
| średnica przedniej opony | 16 cal |
| Szerokość tylnej opony | 150 mm |
| Wysokość tylnej opony | 80 % |
| Średnica tylnej opony | 15 cal |
| Długość | 2190 mm |
| Szerokość | 895 mm |
| Wysokość | 1050 mm |
| Rozstaw osi | 1485 mm |
| Wysokość siedzenia od | 690 mm |
| Masa mokra (z ABS) | 195 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 16 l |
| Kategorie prawa jazdy | A2 |
| Zasięg | 355 km |
| łączna emisja CO2 | 104 g/km |
| Łączne zużycie paliwa | 4.5 l/100km |
| Hałas stacjonarny | 94 dB |
| Norma Euro | Euro 5+ |
Wyposażenie
| wyposażenie | Reflektory LED, Gniazdo USB, Ładowanie i zasilanie, Oświetlenie |
|---|
Najnowsze artykuły 1000PS o Benda Chinchilla 350 CVT
FAQ opony Benda Chinchilla 350 CVT
- Jakie opony są obecnie rekomendowane przez redakcję 1000PS do tego modelu?
Tourer i cruiser
Wysokie przebiegi i fajny wygląd są bardzo ważne, przyczepność na mokrej nawierzchni jest równie mile widziana. Skupiamy się na przydatności do turystyki, a mniej na sportowym charakterze.
FAQ Benda Chinchilla 350 CVT
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Benda Chinchilla 350 CVT?
- Aktualna średnia cena za Benda Chinchilla 350 CVT, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 27 460 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? Benda Chinchilla 350 CVT czy QJ Motor SRV 400 AMT?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Benda Chinchilla 350 CVT?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Chopper/Cruiser dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Benda Chinchilla 350 CVT.
- Jak popularny jest motocykl Benda Chinchilla 350 CVT?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Benda Chinchilla 350 CVT. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Benda Chinchilla 350 CVT Zdjęcia
Źródło: 1000PS









