Husqvarna Norden 901 Expedition 2024
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Husqvarna Norden 901 Expedition 2024
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 90.7 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 68.8 mm |
| Moc maksymalna | 105 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 100 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6500 obr./min |
| Stopień kompresji | 13.5 |
| Otwór przepustnicy | 46 mm |
| Pojemność skokowa | 889 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Średnica | 48 mm |
|---|---|
| skok | 240 mm |
Tylne zawieszenie
| skok | 240 mm |
|---|
Podwozie
| kąt główki ramy | 64.2 stopień |
|---|---|
| wyprzedzenie przedniego koła | 106.9 mm |
Hamulce przednie
| Średnica | 320 mm |
|---|
Hamulec tylny
| Średnica | 260 mm |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 90 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 90 % |
| średnica przedniej opony | 21 cal |
| Szerokość tylnej opony | 150 mm |
| Wysokość tylnej opony | 70 % |
| Średnica tylnej opony | 18 cal |
| Wysokość siedzenia od | 875 mm |
| wysokość siedzenia do | 895 mm |
| Masa sucha (z ABS) | 214.5 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 l |
| Zasięg | 422 km |
| Pojemność akumulatora (amperogodziny Ah) | 10 Ah |
| łączna emisja CO2 | 103 g/km |
| Łączne zużycie paliwa | 4.5 l/100km |
| Hałas stacjonarny | 90 dB |
Najnowsze artykuły 1000PS o Husqvarna Norden 901 Expedition
Cena Husqvarna Norden 901 Expedition
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Husqvarna Norden 901 Expedition Historia
Husqvarna Norden 901 Expedition 2026

105 KM
889 cm³
214 kg
Husqvarna Norden 901 Expedition 2025

105 KM
889 cm³
214 kg
74 579,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna Norden 901 Expedition 2024

105 KM
889 cm³
214 kg
73 571,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna Norden 901 Expedition 2023

105 KM
889 cm³
214 kg
63 880,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ opony Husqvarna Norden 901 Expedition
- Jakie opony są obecnie rekomendowane przez redakcję 1000PS do tego modelu?
Touring enduro road
Podróżne opony enduro z wyraźnym naciskiem na szosę, które poradzą sobie również z krótkimi objazdami po drogach szutrowych.
Touring enduro 50 / 50
Opony przeznaczone do mieszanych zastosowań drogowych i terenowych.
Touring enduro 80 szosa / 20 teren
Prawdziwe turystyczne opony enduro, które sprawdzą się również podczas okazjonalnych objazdów po szutrowych przełęczach.
Alternatywy dla Husqvarna Norden 901 Expedition
FAQ Husqvarna Norden 901 Expedition
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Husqvarna Norden 901 Expedition?
- Aktualna średnia cena za Husqvarna Norden 901 Expedition, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 71 000 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? Husqvarna Norden 901 Expedition czy Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Husqvarna Norden 901 Expedition?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Enduro motorcycle dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Husqvarna Norden 901 Expedition.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Husqvarna Norden 901 Expedition? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2023, stabilność ceny Husqvarna Norden 901 Expedition wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Enduro motorcycle. Trend cenowy wynosił -10% w pierwszym roku i -11% w drugim roku.
- Jak popularny jest motocykl Husqvarna Norden 901 Expedition?
- Na rynku obserwuje się średnie zapotrzebowanie na motocykl Husqvarna Norden 901 Expedition. Reporty z testów tego modelu nie są zbyt często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Husqvarna Norden 901 Expedition Zdjęcia
Źródło: 1000PS














Pokaż więcej zdjęć






























