Honda VFR800X Crossrunner
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Honda VFR800X Crossrunner 2020
Motor és Meghajtás
| Furat | 72 mm |
|---|---|
| Löket | 48 mm |
| Max. Teljesítmény | 106 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 10250 ford./perc |
| Nyomaték | 75 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 8500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.8 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | Tranzisztor |
| Véghajtás | Lánc |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 782 ccm |
Első Felfüggesztés
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés, Visszapattanás |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egyetlen lengőkar |
|---|---|
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés, Visszapattanás |
Váz
| Váz | Alumínium |
|---|---|
| Váz típusa | Twin Tube |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Technológia | radiális |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 180 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 55 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2190 mm |
| Szélesség | 870 mm |
| Magasság | 1360 mm |
| Tengelytáv | 1475 mm |
| Ülésmagasság -tól | 815 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 242 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 20.8 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Legfrissebb 1000PS cikkek: Honda VFR800X Crossrunner
Ár Honda VFR800X Crossrunner
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Honda VFR800X Crossrunner Előzmények
Honda VFR800X Crossrunner 2019

106 HP
782 ccm
242 kg
3 444 729,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VFR800X Crossrunner 2018

106 HP
782 ccm
242 kg
Honda VFR800X Crossrunner 2017

106 HP
782 ccm
242 kg
3 047 743,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VFR800X Crossrunner 2016

106 HP
782 ccm
242 kg
2 855 942,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VFR800X Crossrunner 2015

106 HP
782 ccm
242 kg
2 996 245,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VFR800X Crossrunner 2014

102 HP
782 ccm
240 kg
Honda VFR800X Crossrunner 2013

102 HP
782 ccm
240 kg
2 275 265,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VFR800X Crossrunner 2012

102 HP
782 ccm
240 kg
2 221 333,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VFR800X Crossrunner 2011

101 HP
782 ccm
240 kg
1 986 954,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Honda VFR800X Crossrunner
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Túra enduro út
Tiszta útra összpontosító utazó endurógumi, amely a rövid kitérőkkel is megbirkózik a kavicsos utakon.
Túraenduro 50 / 50
Vegyes közúti és terepjáró használatra tervezett gumiabroncsok.
Túraenduro 80 országúti / 20 terepjáró
Igazi túraenduro gumiabroncsok, amelyek a kavicsos hágókon való alkalmi kitérőkhöz is szórakoztatóak.
Alternatívák a Honda VFR800X Crossrunner
GYIK Honda VFR800X Crossrunner
- Mennyi a Honda VFR800X Crossrunner aktuális piaci ára?
- Egy 2012-es Honda VFR800X Crossrunner, amely átlagosan 28 506 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 329 500 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda VFR800X Crossrunner vagy egy Suzuki V-Strom 650?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda VFR800X Crossrunner modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Honda VFR800X Crossrunner modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Honda VFR800X Crossrunner motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Honda VFR800X Crossrunner ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2014 gyártási évét, akkor a Honda VFR800X Crossrunner árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva rossz volt. Az árak alakulása az első évben -2%, a második évben -8% és a harmadik évben pedig -7% volt.
- Mennyire közkedvelt a Honda VFR800X Crossrunner?
- Erős a kereslet a piacon a Honda VFR800X Crossrunner iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda VFR800X Crossrunner Képek
Forrás: 1000PS
























További képek megjelenítése

























