Suzuki GSX-8TT
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Suzuki GSX-8TT 2026 Tapasztalatok és szakértői tesztek
nopain
A Suzuki GSX-8TT a klasszikus dizájnt és a modern technológiát ötvözi, méghozzá nagyon könnyen hozzáférheto módon. Azonnal ismeros érzést kelt, meglepoen sok motoros karaktert nyújt, és mégis egyszeru marad. Egy olyan motorkerékpár, amely nem nyomaszt, de mindig szórakoztató vezetni.

Kulcs Specifikáció Suzuki GSX-8TT 2026
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Soros forgattyústengely-eltolás |
|---|---|
| Furat | 84 mm |
| Löket | 70 mm |
| Max. Teljesítmény | 83 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8500 ford./perc |
| Nyomaték | 78 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6800 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12.8 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Fojtószelep átmérője | 42 mm |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben, Antihopping, Tengelykapcsoló-rendszerek |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Elérhető A2-es jogosítvánnyal | Igen |
| Lökettérfogat | 776 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | Kayaba |
| Átmérő | 41 mm |
| Rugóút | 130 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Márka | Kayaba |
| Rugóút | 130 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Kormányzási tengely szöge | 65 fok |
| Kormányutánfutás | 104 mm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 310 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Technológia | radiális, Monoblock |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Utazási módok, Ride by Wire, Quickshifter, Váltó asszisztens Blipperrel, Kipörgésgátló, Modern elektronika |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 180 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 55 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2115 mm |
| Szélesség | 775 mm |
| Magasság | 1160 mm |
| Tengelytáv | 1465 mm |
| Ülésmagasság -tól | 810 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 203 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 16.5 l |
| Legnagyobb sebesség | 215 km/h |
| Jogosítvány típusok | A2, A |
| Max. megtehető táv | 392 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 99 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 4.2 l/100km |
| Zajterhelés állóhelyzetben | 89 dB |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Hasznos teher | 197 kg |
| Maximális engedélyezett súly | 400 kg |
| Földtávolság | 145 mm |
Felszereltség
| Felszereltség | LED nappali menetfények, LED-fényszórók, TFT kijelző, Modern elektronika, Világítás |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: Suzuki GSX-8TT
Ár Suzuki GSX-8TT
Suzuki GSX-8TT Előzmények
Suzuki GSX-8TT 2025

83 HP
776 ccm
203 kg
4 813 699,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Suzuki GSX-8TT
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Olcsó sportos mindenes
A napi munkába járáshoz és rövid hétvégi túrákhoz. Sportos gumik a második sorból - jó ár/teljesítmény arány.
Hypersport gumiabroncsok pályanapokra való alkalmassággal
Sportos gumiabroncsok az útra, amelyek a pályanapokon is jól működnek. Néhány kompromisszum esőben az úton vagy hőségben a pályán.
Országúti sport abroncsok
Minden igényt kielégítő gumiabroncs sportos országúti motorosok számára. Szuper sportmotorok, naked bike-ok, sporttúrázók. Alkalmi kirándulások a versenypályán is. A futásteljesítmény azonban szerepet játszik, csakúgy, mint a rövid bemelegedési idő és a rossz időjárási viszonyok közötti teljesítmény.
GYIK Suzuki GSX-8TT
- Mennyi a Suzuki GSX-8TT aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Suzuki GSX-8TT, amely átlagosan 16 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 888 250 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Suzuki GSX-8TT vagy egy Suzuki GSX-S950?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Suzuki GSX-8TT modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Suzuki GSX-8TT modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Suzuki GSX-8TT található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Suzuki GSX-8TT?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Suzuki GSX-8TT iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Suzuki GSX-8TT Képek
Forrás: 1000PS


























