KTM 390 Adventure X 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 390 Adventure X 2026 Tapasztalatok és szakértői tesztek
Gregor
A KTM 390 Adventure X sokoldalú mindenesként nyugöz le, egyértelmu útorientációval. Mindennapi használatra, túrázásra és könnyu terepjáró kirándulásokra egyaránt pontot ér, de aktív vezetést igényel. Kevésbé látványos, mint az R, de sok motoros számára az ésszerubb választás.
Olvassa el a teljes cikket az 1000PS.com oldalon

Kulcs Specifikáció KTM 390 Adventure X 2026
Motor és Meghajtás
| Furat | 89 mm |
|---|---|
| Löket | 64 mm |
| Max. Teljesítmény | 44 HP |
| Nyomaték | 39 Nm |
| Kompresszióarány | 12.6 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Fojtószelep átmérője | 46 mm |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Kenés | Nyomás-keringetés |
| Lökettérfogat | 398.7 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
| Átmérő | 43 mm |
| Rugóút | 200 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Felvétel | közvetlen |
| Márka | WP |
| Rugóút | 200 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
| Kormányzási tengely szöge | 62.5 fok |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Technológia | radiális |
| Márka | Bybre |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Bybre |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Utazási módok, Kipörgésgátló, Modern elektronika |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 100 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 19 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 130 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1464 mm |
| Ülésmagasság -tól | 825 mm |
| Száraz tömeg (ABS-el) | 165 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 14 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
| Max. megtehető táv | 430 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 79 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 3.4 l/100km |
| Zajterhelés állóhelyzetben | 84 dB |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Karbantartási időköz | 10000 km |
| Földtávolság | 272 mm |
Felszereltség
| Felszereltség | Csatlakoztathatóság, LED-fényszórók, Világítás |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: KTM 390 Adventure X
Ár KTM 390 Adventure X
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 390 Adventure X Előzmények
KTM 390 Adventure X 2025

44 HP
398.7 ccm
165 kg
2 598 854,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok KTM 390 Adventure X
GYIK KTM 390 Adventure X
- Mennyi a KTM 390 Adventure X aktuális piaci ára?
- Egy 2025-ös KTM 390 Adventure X, amely átlagosan 15 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 399 750 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 390 Adventure X vagy egy KTM 690 SMC R?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 390 Adventure X modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a KTM 390 Adventure X modell elérhetősége jó. Sok KTM 390 Adventure X található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a KTM 390 Adventure X?
- Gyenge a kereslet a piacon a KTM 390 Adventure X iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 390 Adventure X Képek
Forrás: 1000PS





További képek megjelenítése



















