BMW R 1200 R 2010
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler BMW R 1200 R 2010
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | Boksör motor |
|---|---|
| Çap | 101 mm |
| Strok | 73 mm |
| Motor gücü | 109 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 7500 dev/dak. |
| Tork | 115 Nm |
| Torkta dev/dak | 6000 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 12 |
| Kavrama Tipi | tek plaka, Kuru |
| Şanzıman | kardan |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | Yağ-hava |
| Hacim | 1170 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Süspansiyon çubuğu |
|---|
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Tekli salıncak kolu |
|---|
Şasi
| Kasa türü | taṣıyıcı eleman motoru |
|---|
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Piston | Dört piston |
| Şok bağlantı | Sabit kaliper |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Piston | Çift piston |
| Şok bağlantı | Yüzer kaliper |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 120 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 70 % |
| Arka lastik genişliği | 180 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 55 % |
| Boy | 2145 mm |
| Genişlik | 872 mm |
| Yükseklik | 1285 mm |
| Aks mesafesi | 1495 mm |
| Koltuk yüksekliği | 800 mm |
| Kuru Ağırlık | 198 kg |
| Boş Ağırlık | 223 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 18 l |
| Azami hız | 200 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat BMW R 1200 R
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
BMW R 1200 R Tarih
BMW R 1200 R 2018

125 HP
1170 ccm
231 kg
₺362.110,00ortalama piyasa fiyatı
BMW R 1200 R 2017

125 HP
1170 ccm
231 kg
₺351.273,00ortalama piyasa fiyatı
BMW R 1200 R 2016

125 HP
1170 ccm
231 kg
₺330.164,00ortalama piyasa fiyatı
BMW R 1200 R 2015

125 HP
1170 ccm
231 kg
₺362.040,00ortalama piyasa fiyatı
BMW R 1200 R 2014

110 HP
1170 ccm
223 kg
₺318.620,00ortalama piyasa fiyatı
BMW R 1200 R 2013

110 HP
1170 ccm
223 kg
₺242.548,00ortalama piyasa fiyatı
BMW R 1200 R 2012

110 HP
1170 ccm
223 kg
₺276.613,00ortalama piyasa fiyatı
BMW R 1200 R 2011

110 HP
1170 ccm
223 kg
₺284.944,00ortalama piyasa fiyatı
BMW R 1200 R 2010

109 HP
1170 ccm
198 kg
₺215.085,00ortalama piyasa fiyatı
BMW R 1200 R 2009

109 HP
1170 ccm
223 kg
₺199.341,00ortalama piyasa fiyatı
BMW R 1200 R 2008

109 HP
1170 ccm
198 kg
₺232.452,00ortalama piyasa fiyatı
BMW R 1200 R 2007

109 HP
1170 ccm
198 kg
₺202.447,00ortalama piyasa fiyatı
Alternatifler BMW R 1200 R
SSS BMW R 1200 R
- BMWR 1200 R modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- BMWR 1200 R modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2018 üretim yılı, 352.330 TRY ortalama fiyatı ve 15.506 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? BMW R 1200 R mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- BMW R 1200 R modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere kıyasla kullanılabilirliği çok iyi. BMW R 1200 R motorsikletten piyasada çok fazla var.
- BMW R 1200 R modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2018, Üretim yılına bakıldığında BMW R 1200 R modelinin fiyat istikrarı diğer Naked bike motorsikletlere kıyasla iyiydi. Fiyat eğilimi yılda %-5 oldu, İkinci yılda %-2 ve İkinci yılda %+10.
- BMW R 1200 R ne kadar popüler?
- Piyasada BMW R 1200 R modeli için çok güçlü bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda sıklıkla okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
BMW R 1200 R Resimler
Kaynak: 1000PS





Daha fazla resim göster




























