Suzuki V-Strom 1050 2020
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Suzuki V-Strom 1050 2020 Искуства и стручни преглед
nastynils
In 2020, the V-Strom was improved in a number of ways. The look now fits the great motorbike better and also exudes more attention to detail. The heart of the bike, the engine, is still just as much fun as before. A great power unit! It doesn't overtax, but provides a lot of riding pleasure! It is suitable for everyday use, but also offers a lot of charisma!

Кључна спецификација Suzuki V-Strom 1050 2020
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 100 mm |
| Takt | 66 mm |
| Snaga motora | 107 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8500 okr./min |
| Okretni moment | 100 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.5 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Stupnjevi | 90 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 1037 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
| Promjer | 43 mm |
| Put | 160 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Polužje |
| Put | 160 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 64.7 stupanj |
| Trag | 109 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 310 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Tehnologija | radijalno, Jednodijelno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2265 mm |
| Širina | 870 mm |
| Visina | 1515 mm |
| Međuosovinski razmak | 1555 mm |
| Visina sjedala | 855 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 236 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 20 l |
| Sukladnost licence | A |
Најновији чланци 1000PS о Suzuki V-Strom 1050
Цена Suzuki V-Strom 1050
Suzuki V-Strom 1050 Историја
Suzuki V-Strom 1050 2026

107 KS
1037 ccm
242 kg
1.898.343 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 1050 2025

107 KS
1037 ccm
236 kg
1.866.468 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 1050 2024

107 KS
1037 ccm
236 kg
1.941.873 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 1050 2023

107 KS
1037 ccm
236 kg
1.627.763 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 1050 2022

107 KS
1037 ccm
236 kg
1.339.342 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 1050 2021

107 KS
1037 ccm
236 kg
1.314.960 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 1050 2020

107 KS
1037 ccm
236 kg
1.162.484 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Suzuki V-Strom 1050
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Алтернативе за Suzuki V-Strom 1050
ФАК Suzuki V-Strom 1050
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Suzuki V-Strom 1050?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Suzuki V-Strom 1050 s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 1.460.020 RSD uz prosječnu kilometražu od 1.117 km.
- Koji je bolji? Motocikl Suzuki V-Strom 1050 ili motocikl Honda CRF1100L Africa Twin?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Suzuki V-Strom 1050?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Suzuki V-Strom 1050.
- Koliko je popularan motocikl Suzuki V-Strom 1050?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Suzuki V-Strom 1050. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Suzuki V-Strom 1050 Слике
Извор: 1000PS






































