Ducati Hypermotard 950 2019
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Ducati Hypermotard 950 2019 Искуства и стручни преглед
Der Horvath
A true poser bike that does not have to hide on the country road. On the Ducati Hypermotard, you automatically feel cooler - from the moment you fire up the magnificent V2 to the moment you get off the saddle completely exhausted. Compared to other supermotos, the Ducati Hypermotard 950 needs to be ridden with determination, and that demands constant concentration. But it rewards this with brutal acceleration and a stable cornering position - no matter what speed. If you want to take an even sportier approach and perhaps make a detour to the race track now and then, you should go for the SP version. But for self-confident country road hunters, an excellent choice!

Кључна спецификација Ducati Hypermotard 950 2019
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 94 mm |
| Takt | 67.5 mm |
| Snaga motora | 114 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 96 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7250 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.3 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 53 mm |
| Stupnjevi | 90 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | Dezmodromski sustav |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 937 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Marzocchi |
| Promjer | 45 mm |
| Put | 170 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Robna marka | Sachs |
| Put | 150 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 65 stupanj |
| Trag | 104 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | radijalno, Jednodijelno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 245 mm |
| Klip | Dva klipa |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, Elektroničko upravljanje gasom, Brzi mjenjač, Kontrola proklizavanja, Zaštita od podizanja na stražnji kotač |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2100 mm |
| Širina | 860 mm |
| Visina | 1150 mm |
| Međuosovinski razmak | 1493 mm |
| Visina sjedala | 870 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 178 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 204 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 14.5 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Ducati Hypermotard 950
Ducati Hypermotard 950 Историја
Ducati Hypermotard 950 2025

114 KS
937 ccm
176 kg
Ducati Hypermotard 950 2024

114 KS
937 ccm
176 kg
Ducati Hypermotard 950 2023

114 KS
937 ccm
176 kg
2.012.165 RSDавг. тржишна цена
Ducati Hypermotard 950 2022

114 KS
937 ccm
176 kg
Ducati Hypermotard 950 2021

114 KS
937 ccm
178 kg
1.399.167 RSDавг. тржишна цена
Ducati Hypermotard 950 2020

114 KS
937 ccm
178 kg
1.308.894 RSDавг. тржишна цена
Ducati Hypermotard 950 2019

114 KS
937 ccm
178 kg
1.295.930 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Ducati Hypermotard 950
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Sporttouring tires
For naked bikes, sports tourers but also sports motorcycles. High mileage is very important, as is wet grip. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за Ducati Hypermotard 950
ФАК Ducati Hypermotard 950
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Ducati Hypermotard 950?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Ducati Hypermotard 950 s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 1.779.490 RSD uz prosječnu kilometražu od 5.427 km.
- Koji je bolji? Motocikl Ducati Hypermotard 950 ili motocikl Yamaha MT-09 SP?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Ducati Hypermotard 950?
- U usporedbi s drugim Supermoto motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Ducati Hypermotard 950.
- Koliko je popularan motocikl Ducati Hypermotard 950?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Ducati Hypermotard 950. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Ducati Hypermotard 950 Слике
Извор: 1000PS














































