KTM 390 Adventure 2022
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 390 Adventure 2022 Искуства и стручни преглед
Poky
The small 390 Adventurr can be seen as an absolute all-rounder in its class and a real value-for-money winner. The high-quality electronics package and the powerful single-cylinder make it a pure fun machine that does not overtax inexperienced on- and off-road riders, but supports them. The sporty but comfortable seating position and the decent wind protection make even longer tours possible. No matter what surface you ride it on, the 390 Adventure is a lot of fun - but most of all in tight corners!

Кључна спецификација KTM 390 Adventure 2022
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 89 mm |
|---|---|
| Takt | 60 mm |
| Snaga motora | 44 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 37 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12.6 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | cirkulacija pritiska |
| Radni obujam | 373.2 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Promjer | 43 mm |
| Put | 170 mm |
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Nosač amortizera | izravno |
| Robna marka | WP |
| Put | 177 mm |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.5 stupanj |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 230 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, ABS za zavoje, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1430 mm |
| Visina sjedala | 830 mm |
| Visina sjedala do | 855 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 158 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 172 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 14.5 l |
| Sukladnost licence | A2 |
| Raspon | 430 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 78 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 3.37 l / 100 km |
| Buka u stanju mirovanja | 84 dB |
Oprema
| Oprema | Povezivost, LED farovi, TFT zaslon |
|---|
Цена KTM 390 Adventure
KTM 390 Adventure Историја
KTM 390 Adventure 2024

44 KS
373.2 ccm
161 kg
739.903 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Adventure 2023

44 KS
373.2 ccm
161 kg
710.882 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Adventure 2022

44 KS
373.2 ccm
158 kg
635.477 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Adventure 2021

44 KS
373.2 ccm
158 kg
571.251 RSDавг. тржишна цена
KTM 390 Adventure 2020

44 KS
373.2 ccm
158 kg
582.074 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме KTM 390 Adventure
Алтернативе за KTM 390 Adventure
ФАК KTM 390 Adventure
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 390 Adventure?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 390 Adventure s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 596.620 RSD uz prosječnu kilometražu od 2.067 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 390 Adventure ili motocikl KTM 390 Duke?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 390 Adventure?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala KTM 390 Adventure.
- Koliko je popularan motocikl KTM 390 Adventure?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom KTM 390 Adventure. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 390 Adventure Слике
Извор: 1000PS





























