Indian Roadmaster Elite 2018
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Indian Roadmaster Elite 2018
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 101 mm |
|---|---|
| Takt | 113 mm |
| Okretni moment | 135 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 2100 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9.5 |
| Prijenos | Remen |
| Broj brzina | 6 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 1811 ccm |
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 130 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2656 mm |
| Širina | 1000 mm |
| Visina | 1491 mm |
| Međuosovinski razmak | 1668 mm |
| Visina sjedala | 673 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 408 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 422 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 20.8 l |
Најновији чланци 1000PS о Indian Roadmaster Elite
Indian Roadmaster Elite Историја
Indian Roadmaster Elite 2026

122 KS
1834 ccm
407 kg
Indian Roadmaster Elite 2025

1890 ccm
404 kg
Indian Roadmaster Elite 2024

1890 ccm
403 kg
Indian Roadmaster Elite 2020

1890 ccm
417 kg
Indian Roadmaster Elite 2019

1811 ccm
408 kg
Indian Roadmaster Elite 2018

1811 ccm
408 kg
ФАК гуме Indian Roadmaster Elite
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
ФАК Indian Roadmaster Elite
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Indian Roadmaster Elite?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Indian Roadmaster Elite s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 5.232.010 RSD uz prosječnu kilometražu od 352 km.
- Koji je bolji? Motocikl Indian Roadmaster Elite ili motocikl Indian Roadmaster?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Indian Roadmaster Elite?
- U usporedbi s drugim Touring motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Indian Roadmaster Elite.
- Koliko je popularan motocikl Indian Roadmaster Elite?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Indian Roadmaster Elite.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Indian Roadmaster Elite Слике
Извор: 1000PS








Прикажи још слика






















