Indian Roadmaster Elite
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Indian Roadmaster Elite 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 110 mm |
| Takt | 96.5 mm |
| Snaga motora | 122 KS |
| Okretni moment | 181.4 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3800 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.4 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 52 mm |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Radni obujam | 1834 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Put | 130 mm |
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Put | 114 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Šasija
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 25 stupanj |
|---|---|
| Trag | 150 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Nosač amortizera | Poluklizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 298 mm |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Sistem za nadzor pritiska u gumama, Tempomat, Moderna elektronika |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 130 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 60 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2578 mm |
| Širina | 1063 mm |
| Visina | 1237 mm |
| Međuosovinski razmak | 1668 mm |
| Visina sjedala | 672 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 407 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 423 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 22.7 l |
| Najveća dopuštena ukupna masa | 628 kg |
| Razmak od tla | 137 mm |
Oprema
| Oprema | Bluetooth, Povezivost, Sustav bez ključa, Sustav kućišta, LED farovi, Audiosustav, Nosač kacige, USB utičnica, Integrisani navigacioni sistem, Punjenje i napajanje, Komfor, Povezivost, Osvetljenje, Prostor za odlaganje |
|---|
Најновији чланци 1000PS о Indian Roadmaster Elite
Indian Roadmaster Elite Историја
Indian Roadmaster Elite 2025

1890 ccm
404 kg
Indian Roadmaster Elite 2024

1890 ccm
403 kg
Indian Roadmaster Elite 2020

1890 ccm
417 kg
Indian Roadmaster Elite 2019

1811 ccm
408 kg
Indian Roadmaster Elite 2018

1811 ccm
408 kg
ФАК гуме Indian Roadmaster Elite
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
ФАК Indian Roadmaster Elite
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Indian Roadmaster Elite?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Indian Roadmaster Elite s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 5.232.010 RSD uz prosječnu kilometražu od 352 km.
- Koji je bolji? Motocikl Indian Roadmaster Elite ili motocikl Indian Roadmaster?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Indian Roadmaster Elite?
- U usporedbi s drugim Touring motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Indian Roadmaster Elite.
- Koliko je popularan motocikl Indian Roadmaster Elite?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Indian Roadmaster Elite.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Indian Roadmaster Elite Слике
Извор: 1000PS










Прикажи још слика






















