Honda CMX500 Rebel 2022
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda CMX500 Rebel 2022 Искуства и стручни преглед
Juliane
Riding fun and beginner-friendliness - Honda manages to combine these attributes in the Rebel 500. Thanks to its low weight and compact wheel dimensions, it brings joy on the country road and will not overtax anyone in everyday life. No longer an insider tip for cruiser fans!

Кључна спецификација Honda CMX500 Rebel 2022
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 67 mm |
| Takt | 66.8 mm |
| Snaga motora | 46 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8500 okr./min |
| Okretni moment | 44.6 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.7 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno, Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 471 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 41 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Pro-Link |
| Robna marka | Showa |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 62 stupanj |
| Trag | 110 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 130 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 160 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2188 mm |
| Širina | 820 mm |
| Visina | 1094 mm |
| Međuosovinski razmak | 1488 mm |
| Visina sjedala | 690 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 191 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 11.2 l |
| Sukladnost licence | A2 |
| Raspon | 302 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 85 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 3.7 l / 100 km |
| Buka u stanju mirovanja | 93 dB |
Цена Honda CMX500 Rebel
Honda CMX500 Rebel Историја
Honda CMX500 Rebel 2026

46 KS
471 ccm
191 kg
831.365 RSDавг. тржишна цена
Honda CMX500 Rebel 2025

46 KS
471 ccm
191 kg
811.503 RSDавг. тржишна цена
Honda CMX500 Rebel 2024

46 KS
471 ccm
191 kg
853.011 RSDавг. тржишна цена
Honda CMX500 Rebel 2023

46 KS
471 ccm
191 kg
769.161 RSDавг. тржишна цена
Honda CMX500 Rebel 2022

46 KS
471 ccm
191 kg
670.325 RSDавг. тржишна цена
Honda CMX500 Rebel 2021

46 KS
471 ccm
190 kg
681.624 RSDавг. тржишна цена
Honda CMX500 Rebel 2020

46 KS
471 ccm
190 kg
646.895 RSDавг. тржишна цена
Honda CMX500 Rebel 2019

46 KS
471 ccm
190 kg
609.549 RSDавг. тржишна цена
Honda CMX500 Rebel 2018

46 KS
471 ccm
190 kg
594.801 RSDавг. тржишна цена
Honda CMX500 Rebel 2017

46 KS
471 ccm
190 kg
594.801 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Honda CMX500 Rebel
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
Алтернативе за Honda CMX500 Rebel
ФАК Honda CMX500 Rebel
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda CMX500 Rebel?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda CMX500 Rebel s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 709.400 RSD uz prosječnu kilometražu od 391 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda CMX500 Rebel ili motocikl Royal Enfield Shotgun 650?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda CMX500 Rebel?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Honda CMX500 Rebel.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda CMX500 Rebel? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla Honda CMX500 Rebel bila je dobra u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je 0 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda CMX500 Rebel?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda CMX500 Rebel. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda CMX500 Rebel Слике
Извор: 1000PS































