Triumph Thruxton 1200 2017
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Triumph Thruxton 1200 2017 Искуства и стручни преглед
vauli
Even though the Thruxton 1200 is supposed to be the sporty model of the retro line, the normal model was designed to be refreshingly suitable for everyday use and thus harmonious - the sportier Thruxton 1200 R serves the true retro racers anyway. This leaves a powerful engine that revs heartily, a good-natured braking system, a somewhat elongated but sufficiently comfortable seating position and inconspicuously packaged electronic features in a motorbike that visually trumps with reminiscences of the good old days without being embarrassing. Triumph has also done an excellent job with the Thruxton 1200!

Кључна спецификација Triumph Thruxton 1200 2017
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno s radilicom na 270° |
|---|---|
| Provrt | 97.6 mm |
| Takt | 80 mm |
| Snaga motora | 97 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 6750 okr./min |
| Okretni moment | 112 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 4950 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 1200 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
| Promjer | 41 mm |
| Put | 120 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Robna marka | Kayaba |
| Put | 120 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Središnja ispušna cijev |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 67.3 stupanj |
| Trag | 90.8 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 310 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Nissin |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 255 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Nissin |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 160 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2105 mm |
| Širina | 745 mm |
| Visina | 1030 mm |
| Međuosovinski razmak | 1415 mm |
| Visina sjedala | 805 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 206 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 14.5 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Triumph Thruxton 1200
Triumph Thruxton 1200 Историја
Triumph Thruxton 1200 2020

97 KS
1200 ccm
206 kg
Triumph Thruxton 1200 2019

97 KS
1200 ccm
206 kg
Triumph Thruxton 1200 2018

97 KS
1200 ccm
206 kg
1.563.775 RSDавг. тржишна цена
Triumph Thruxton 1200 2017

97 KS
1200 ccm
206 kg
Triumph Thruxton 1200 2016

97 KS
1200 ccm
206 kg
ФАК гуме Triumph Thruxton 1200
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за Triumph Thruxton 1200
ФАК Triumph Thruxton 1200
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Triumph Thruxton 1200?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Triumph Thruxton 1200 s godinom proizvodnje 2017 inosi prosječno 1.112.850 RSD uz prosječnu kilometražu od 11.712 km.
- Koji je bolji? Motocikl Triumph Thruxton 1200 ili motocikl Yamaha XSR900?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Triumph Thruxton 1200?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Triumph Thruxton 1200.
- Koliko je popularan motocikl Triumph Thruxton 1200?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Triumph Thruxton 1200. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Triumph Thruxton 1200 Слике
Извор: 1000PS















































