Triumph Tiger 800 XCA 2018
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Triumph Tiger 800 XCA 2018 Искуства и стручни преглед
vauli
The best Tiger 800 ever - because while the new Tiger 800 XCa can boast a special Offroad Pro mode and a superb standing position off-road, it doesn't mess around on paved roads either: superb seating position, the same manoeuvrability as the more road-oriented Tiger 800 XRt thanks to wider handlebars and even more lean angle clearance thanks to the longer suspension travel. You don't have to do without comfort despite serious off-road capabilities and sporty rideability; colour TFT display, height-adjustable windshield, heated grips and seats as well as full LED lighting are not even available at extra cost from other manufacturers in the mid-range touring enduro class, but are standard on Triumph's top model.

Кључна спецификација Triumph Tiger 800 XCA 2018
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 74 mm |
| Takt | 61.9 mm |
| Snaga motora | 95 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9500 okr./min |
| Okretni moment | 79 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8050 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.3 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 3 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 799 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Promjer | 43 mm |
| Put | 220 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Robna marka | WP |
| Put | 215 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 66.6 stupanj |
| Trag | 93.5 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 305 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 255 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Robna marka | Nissin |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2215 mm |
| Širina | 865 mm |
| Visina | 1390 mm |
| Međuosovinski razmak | 1545 mm |
| Visina sjedala | 840 mm |
| Visina sjedala do | 860 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 208 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Triumph Tiger 800 XCA
Triumph Tiger 800 XCA Историја
Triumph Tiger 800 XCA 2019

95 KS
799 ccm
208 kg
1.230.634 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger 800 XCA 2018

95 KS
799 ccm
208 kg
1.215.291 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger 800 XCA 2017

95 KS
799 ccm
221 kg
1.229.326 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger 800 XCA 2016

95 KS
799 ccm
221 kg
1.105.632 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger 800 XCA 2015

95 KS
799 ccm
221 kg
ФАК гуме Triumph Tiger 800 XCA
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Алтернативе за Triumph Tiger 800 XCA
ФАК Triumph Tiger 800 XCA
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Triumph Tiger 800 XCA?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Triumph Tiger 800 XCA s godinom proizvodnje 2017 inosi prosječno 1.046.640 RSD uz prosječnu kilometražu od 26.977 km.
- Koji je bolji? Motocikl Triumph Tiger 800 XCA ili motocikl Triumph Scrambler 1200 XE?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Triumph Tiger 800 XCA?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Triumph Tiger 800 XCA.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Triumph Tiger 800 XCA? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Triumph Tiger 800 XCA bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je +23 % tijekom prve godine i TrendSecondYear} % tijekom druge godine.
- Koliko je popularan motocikl Triumph Tiger 800 XCA?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Triumph Tiger 800 XCA. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Triumph Tiger 800 XCA Слике
Извор: 1000PS















































