MV Agusta Brutale 800 RR 2020
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
MV Agusta Brutale 800 RR 2020 Искуства и стручни преглед
Poky
The MV Agusta Brutale 800RR is certainly not a run-of-the-mill motorbike. It's great that something like this is still being built! If you are not put off by the high price, you will get a precise naked bike that in no way has to shy away from comparison with the competition from a dynamic point of view. The beguiling sound that this three-cylinder develops is the icing on the cake of this unique overall package. In expert hands on the country road, the MV Agusta is definitely hard to beat. Of course, the paradise bird also has one or two weaknesses, but these are easily forgiven in view of its uniqueness.

Кључна спецификација MV Agusta Brutale 800 RR 2020
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 79 mm |
|---|---|
| Takt | 54.3 mm |
| Snaga motora | 140 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 12300 okr./min |
| Okretni moment | 87 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 10100 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.3 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 3 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 798 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Marzocchi |
| Promjer | 43 mm |
| Put | 125 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Robna marka | Sachs |
| Put | 124 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, Elektroničko upravljanje gasom, Brzi mjenjač, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2045 mm |
| Širina | 875 mm |
| Međuosovinski razmak | 1400 mm |
| Visina sjedala | 830 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 175 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 16.5 l |
| Maksimalna brzina | 244 km/h |
| Sukladnost licence | A |
| Buka u stanju mirovanja | 98 dB |
Oprema
| Oprema | LED farovi |
|---|
Цена MV Agusta Brutale 800 RR
MV Agusta Brutale 800 RR Историја
MV Agusta Brutale 800 RR 2025

140 KS
798 ccm
195 kg
MV Agusta Brutale 800 RR 2024

140 KS
798 ccm
175 kg
2.039.163 RSDавг. тржишна цена
MV Agusta Brutale 800 RR 2023

140 KS
798 ccm
175 kg
2.313.431 RSDавг. тржишна цена
MV Agusta Brutale 800 RR 2022

140 KS
798 ccm
175 kg
MV Agusta Brutale 800 RR 2021

140 KS
798 ccm
175 kg
MV Agusta Brutale 800 RR 2020

140 KS
798 ccm
175 kg
MV Agusta Brutale 800 RR 2019

140 KS
798 ccm
175 kg
2.071.871 RSDавг. тржишна цена
MV Agusta Brutale 800 RR 2018

140 KS
798 ccm
168 kg
MV Agusta Brutale 800 RR 2017

140 KS
798 ccm
168 kg
MV Agusta Brutale 800 RR 2016

140 KS
798 ccm
168 kg
MV Agusta Brutale 800 RR 2015

140 KS
798 ccm
168 kg
ФАК гуме MV Agusta Brutale 800 RR
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за MV Agusta Brutale 800 RR
ФАК MV Agusta Brutale 800 RR
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla MV Agusta Brutale 800 RR?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla MV Agusta Brutale 800 RR s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 1.669.590 RSD uz prosječnu kilometražu od 1.312 km.
- Koji je bolji? Motocikl MV Agusta Brutale 800 RR ili motocikl KTM 790 Duke?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla MV Agusta Brutale 800 RR?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala MV Agusta Brutale 800 RR.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla MV Agusta Brutale 800 RR? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla MV Agusta Brutale 800 RR bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je +48 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl MV Agusta Brutale 800 RR?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom MV Agusta Brutale 800 RR. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
MV Agusta Brutale 800 RR Слике
Извор: 1000PS






























