Ducati Multistrada 1200 2011
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Ducati Multistrada 1200 2011 Искуства и стручни преглед
nastynils
In any case, it is now the turn of the accessory manufacturers. Because the Ducati Multistrada sold magnificently and there are enough individualists out there who would like to build their own personal Multi. We are already looking forward to a wide range of products.

Кључна спецификација Ducati Multistrada 1200 2011
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 106 mm |
|---|---|
| Takt | 67.9 mm |
| Snaga motora | 149 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9250 okr./min |
| Okretni moment | 118.7 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.5 |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventili | Dezmodromski sustav, DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 1198.4 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Marzocchi |
Stražnji ovjes
| Robna marka | Marzocchi |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 190 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2150 mm |
| Visina | 1400 mm |
| Međuosovinski razmak | 1530 mm |
| Visina sjedala | 850 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 189 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 20 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Ducati Multistrada 1200
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Ducati Multistrada 1200 Историја
Ducati Multistrada 1200 2017

152 KS
1198.4 ccm
209 kg
Ducati Multistrada 1200 2016

160 KS
1198.4 ccm
209 kg
Ducati Multistrada 1200 2015

160 KS
1198.4 ccm
209 kg
1.115.028 RSDавг. тржишна цена
Ducati Multistrada 1200 2014

150 KS
1198.4 ccm
196 kg
1.099.923 RSDавг. тржишна цена
Ducati Multistrada 1200 2013

150 KS
1198.4 ccm
196 kg
1.046.045 RSDавг. тржишна цена
Ducati Multistrada 1200 2012

150 KS
1198.4 ccm
196 kg
Ducati Multistrada 1200 2011

149 KS
1198.4 ccm
189 kg
Ducati Multistrada 1200 2010

149 KS
1198.4 ccm
189 kg
ФАК гуме Ducati Multistrada 1200
Алтернативе за Ducati Multistrada 1200
ФАК Ducati Multistrada 1200
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Ducati Multistrada 1200?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Ducati Multistrada 1200 s godinom proizvodnje 2017 inosi prosječno 1.224.170 RSD uz prosječnu kilometražu od 35.784 km.
- Koji je bolji? Motocikl Ducati Multistrada 1200 ili motocikl BMW R 1200 GS?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Ducati Multistrada 1200?
- U usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Ducati Multistrada 1200.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Ducati Multistrada 1200? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Ducati Multistrada 1200 bila je normalna u usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -5 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Ducati Multistrada 1200?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Ducati Multistrada 1200. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Ducati Multistrada 1200 Слике
Извор: 1000PS

Прикажи још слика




















