Bimota DB 6 Delirio 2010
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Bimota DB 6 Delirio 2010
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 98 mm |
|---|---|
| Takt | 71 mm |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Pomak | 1079 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Tehnologija | Obloga TiN |
| Robna marka | Marzocchi |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Robna marka | Marzocchi |
|---|---|
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
Prednje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|---|
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 177 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 16 l (nisko) |
Bimota DB 6 Delirio Историја
Bimota DB 6 Delirio 2009

1079 цц
177 кг
ФАК Bimota DB 6 Delirio
- Koji je bolji? Motocikl Bimota DB 6 Delirio ili motocikl Bimota DB 6 R?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Bimota DB 6 Delirio?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Bimota DB 6 Delirio.
- Koliko je popularan motocikl Bimota DB 6 Delirio?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Bimota DB 6 Delirio.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Bimota DB 6 Delirio Слике
Извор: 1000PS





















