Ducati Monster 696 2013
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Ducati Monster 696 2013 Искуства и стручни преглед
vauli
The Ducati looks wonderful, has high-quality components, has a good-sounding engine, but unfortunately also has a salty price.

Кључна спецификација Ducati Monster 696 2013
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 88 mm |
|---|---|
| Takt | 57.2 mm |
| Snaga motora | 80 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 69 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.7 |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Ventila po cilindru | 2 |
| Ventili | Dezmodromski sustav |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 696 ccm |
Prednji ovjes
| Robna marka | Sachs |
|---|
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Robna marka | Sachs |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 60 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 160 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2058 mm |
| Visina | 1060 mm |
| Međuosovinski razmak | 1450 mm |
| Visina sjedala | 770 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 161 kg |
| Težina neopterećenog vozila | 185 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Ducati Monster 696
Ducati Monster 696 Историја
Ducati Monster 696 2014

80 KS
696 ccm
161 kg
714.688 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2013

80 KS
696 ccm
161 kg
822.564 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2012

80 KS
696 ccm
161 kg
576.603 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2011

80 KS
696 ccm
161 kg
745.493 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2010

80 KS
696 ccm
161 kg
670.801 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2009

80 KS
696 ccm
161 kg
588.378 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2008

80 KS
696 ccm
163 kg
523.082 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Ducati Monster 696
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за Ducati Monster 696
ФАК Ducati Monster 696
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Ducati Monster 696?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Ducati Monster 696 s godinom proizvodnje 2008 inosi prosječno 572.980 RSD uz prosječnu kilometražu od 33.471 km.
- Koji je bolji? Motocikl Ducati Monster 696 ili motocikl Suzuki SFV 650 Gladius?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Ducati Monster 696?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Ducati Monster 696.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Ducati Monster 696? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Ducati Monster 696 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Ducati Monster 696?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Ducati Monster 696. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Ducati Monster 696 Слике
Извор: 1000PS






























