Ducati Monster 696 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Ducati Monster 696 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 88 mm |
|---|---|
| Takt | 57.2 mm |
| Snaga motora | 80 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.7 |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Ventila po cilindru | 2 |
| Ventili | Dezmodromski sustav |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 696 ccm |
Prednji ovjes
| Robna marka | Sachs |
|---|
Stražnji ovjes
| Robna marka | Sachs |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1450 mm |
| Visina sjedala | 770 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 161 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Ducati Monster 696
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Ducati Monster 696 Историја
Ducati Monster 696 2014

80 KS
696 ccm
161 kg
714.688 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2013

80 KS
696 ccm
161 kg
822.564 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2012

80 KS
696 ccm
161 kg
576.603 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2011

80 KS
696 ccm
161 kg
745.493 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2010

80 KS
696 ccm
161 kg
670.801 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2009

80 KS
696 ccm
161 kg
588.378 RSDавг. тржишна цена
Ducati Monster 696 2008

80 KS
696 ccm
163 kg
523.082 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Ducati Monster 696
ФАК Ducati Monster 696
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Ducati Monster 696?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Ducati Monster 696 s godinom proizvodnje 2008 inosi prosječno 572.980 RSD uz prosječnu kilometražu od 33.471 km.
- Koji je bolji? Motocikl Ducati Monster 696 ili motocikl Suzuki SV650?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Ducati Monster 696?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Ducati Monster 696.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Ducati Monster 696? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Ducati Monster 696 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Ducati Monster 696?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Ducati Monster 696. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Ducati Monster 696 Слике
Извор: 1000PS


Прикажи још слика


















