BMW K 1200 LT 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација BMW K 1200 LT 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 70.5 mm |
|---|---|
| Takt | 75 mm |
| Snaga motora | 116 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8000 okr./min |
| Okretni moment | 120 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5250 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.8 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Prijenos | kardanski sklop |
| Broj brzina | 5 |
| Pomak | 1.171 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Potporni element |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Visina sjedala | 770 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 387 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 24 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена BMW K 1200 LT
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
BMW K 1200 LT Историја
BMW K 1200 LT 2011

115 ХП
1171 цц
354 кг
BMW K 1200 LT 2010

115 ХП
1171 цц
354 кг
BMW K 1200 LT 2009

116 ХП
1.171 цц
387 кг
BMW K 1200 LT 2008
BMW K 1200 LT 2008
116 ХП
1171 цц
363 кг
BMW K 1200 LT 2007

116 ХП
1171 цц
355 кг
752.033 RSDавг. тржишна цена
BMW K 1200 LT 2006

116 ХП
1171 цц
355 кг
921.211 RSDавг. тржишна цена
BMW K 1200 LT 2005

98 ХП
1171 цц
355 кг
665.306 RSDавг. тржишна цена
ФАК BMW K 1200 LT
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW K 1200 LT?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW K 1200 LT s godinom proizvodnje 1999 inosi prosječno 3.940 USD uz prosječnu kilometražu od 72.603 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW K 1200 LT ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW K 1200 LT?
- U usporedbi s drugim Touring motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala BMW K 1200 LT.
- Koliko je popularan motocikl BMW K 1200 LT?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW K 1200 LT.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW K 1200 LT Слике
Извор: 1000PS
Прикажи још слика





















